Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a 17 éves...

Mit csináljak a 17 éves bátyámmal, aki nem hajlandó este zuhanyozni, és közös szobánk van? 16/l

Figyelt kérdés

Ő 17 éves fiú, közös szobánk van. Esténként lusta lezuhanyozni, mindig csak reggel zuhanyzik.


Egész éjjel érezni az izzadtságszagát + cigiszagot a ruháin, a haján...

Hétvégente még rosszabb, amikor hazajön eléggé ittasan, és csak bedől az ágyba (akkor meg kibírhatatlan alkoholszag van).

Hogyan tudnám rávenni, hogy este zuhanyozzon, meg cigizzen kevesebbet hogy ne legyen olyan büdös?



2018. márc. 11. 22:34
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Van külön szobánk, csak az én szobámban még ősszel valami elromlott, és nem megy ott a fűtés. Szüleink azt mondták nyáron lesz megcsinálva, mert ki kell valami csöveket bontani a balból, nyáron lesznek szabadságon, akkor fogják megcsinálni.


Próbáltak már ők is szólni neki, hogy az oké, hogy a ruhái cigi szagúak, de legalább addig zuhanyozzon esténként amíg én vissza nem mehetek a szobámba.

Most olyan péntek volt, hogy nem mentek ki a haverjaival, lehet majd ma este.

Tegnap egyik haverja átjött este, hajnali 4-ig gépeztek, játszottak valamit. Próbáltak halkan beszélni, de így sem tudtam rendesen aludni tőlük + ha elaludtam akkor is mindig felébredtem amikor mentek ki a teraszra cigizni...

Amúgy a bátyám rendes, meg megértő szokott lenni, de azt mondta ne szóljak már bele mikor zuhanyzik, cigizik, mikor jön át valamelyik haverja, ha valami nem tetszik nekem, mehetek a szüleink közé aludni, ott biztos jobb lehet, meg hogy örüljek hogy megtűr a szobájában

2018. márc. 17. 09:40
 42/43 anonim ***** válasza:
95%

ja, akkor megoldódott a probléma - már nem kell fűtés

Jó, hogy most mondod, hagytál minket itt vergődni hogy "közös szobánk van". Nem nagyon tudsz beleszólni a szokásaiba azon kívül, hogy ezeket megjegyezted, hogy nem jó. Akkor vonulj a szobádba és tanulj, gyakorolj valamilyen kifejezésformát, (hangszer, festés, írás), hogy normális felnőtt életed legyen. Az kevés, hogy a valóban értéktelen bulizást-cigizést- ivást elítéled, magadnak tenni is is kell, hogy jobb, értékesebb legyen az életed.

2018. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
5%
am rohadtul nem a mi dolgunk az h van e különszobájuk.. de örülük netkek ,lám akkor megoldódott.
2018. márc. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!