Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen erzes ilyen csaladban...

Milyen erzes ilyen csaladban elni?

Figyelt kérdés
Ugy lesz nemsokara hogy anya pasija idekoltozik a 3 gyerekevel, mi meg ketten vagyunk tesommal. Ez milyen? Jol kijottetek az uj apatokkal es testvereitekkel?

2018. márc. 24. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos elég ritka hogy az ilyesfajta családegyesítések jól süljenek el. Főleg, ha már nagyobbak a gyerekek.
2018. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
... de reméljük, Ti lesztek a ritka eset. (ugye 1-es?)
2018. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Hát ezek rosszul sülnek el,folyton vita,cirkusz aztán vki lelép..
2018. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
én drukkolok nektek. ismered őket egyáltalán?
2018. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Nézd meg az egyről a kettőre sorozatot. Jó kis összebarátkozós sorozatnézés lehetne. 😊
2018. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszonom, mindenkinek ment a zold, azt a sorozatot majdegnezzuk, es igen nagyobbak vagyunk mind az 5en kozepiskolasok.
2018. márc. 24. 22:54
 7/18 A kérdező kommentje:
Es nem ismerem oket szemelyesen, csak hallottam roluk, kis varos aztan nepszeruek.
2018. márc. 24. 23:11
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van, hogy vagyok én, a bátyám és a nővérem, és apukám párjának a két lánya, illetve a mostmár 6 éves kisöcsikém aki közös gyerekük. Mi mind együtt élünk (illetve a nővérem csak hétvégén jön haza) és imádjuk egymást. Úgyhogy, fel a fejjel, lehet nálatok is így lesz. Eleinte én is féltem, hogy mi lesz.
2018. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
tehát nem is ismered őket, anyukád meg összeköltöztet benneteket??
2018. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Félre ne értsetek, én is szurkolok, bár így még aggasztóbb hogy még csak nem is ismered őket. Én csak sajnos saját tapasztalatból beszélek, illetve ismerősi körben is ez így volt. Nekem ebből elég nagy életre szóló traumám lett, de teljes szívemből kívánom, hogy nálatok ne így legyen! És persze állj pozitívan a dolgokhoz először, az sokat segít. (1-es voltam)
2018. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!