Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit rontok el? Furcsa íz van...

Mit rontok el? Furcsa íz van a számban, a nyelvem egy kicsit fehér és én étkezem a legegészségesebben a családban

Figyelt kérdés

Egész gyerekkorom arról szólt, hogy nem ehetek édességet sokat, mert fáj a hasam tőle, néha ez odáig fajult, hogy gyümölcsöt sem tudok enni, néha meg, nagy ritkán, fél tábla csokitól sem fáj


kb 2 hete elrontottam a gyomrom, akkor 2 napig koplaltam, a keserű szájíz elmúlt, de néha mintha éreznék egy kevéssé fokhagymás-sós szerű ízt a számban, pl ma is úgy keltem, hogy érzem ezt az ízt, ha lenyelem akkor elmúlik, de pár másodperc múlva megint érzem..lehet, hogy tegnap megint olyat ettem amit nem kellett volna?


szoktam szódabikarbonát-ot inni napi 2x már egy hete



2014. jún. 10. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A szódabikarbona minden csak nem egészséges, minek iszod?


Emellett nem tudom, mit értesz "legegészségesebb étkezés" alatt, de ha valaki nem eszik gyümölcsöt, az minden csak nem egészséges étkezés!


A rossz/kellemetlen szájíz sokféle betegség jele lehet (májelégtelenség, májgyulladás, vesekö, alkoholizmus, cukorbetegség, arcüreggyulladás, foggyökérgyulladás, stb), ha nem javul, akkor menj orvoshoz és kerj teljes vérképvizsgálatot.

2014. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Keserű szájíz:épp most van olyan vírus,ha fáj a hasad,vagy taknyos vagy,akkor lehetséges h megfogsz betegedni.
2014. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

most már csak arra tudok gondolni, hogy a túlkomplikálás miatt van ez az egész, most ma pl nem érzem megint


nem, ez nem vírus, nekem az egész eddigi életemben "érzékenyen" reagált a gyomrom az ételekre

2014. jún. 11. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!