Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Tudnátok választani a párotok és a családotok között ha úgy alakulna, és ha igen hogy döntenétek?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk egyutt a barátommal..a kapcsolat elején minden jó volt csak összeveszett a barátom a családommal...azóta a családom nem fogadja el őt mert úgy gondolják nem hozzámvaló és csak birtokolni akar, ezért nem is jönnek ki jól most sem olyan szinten hogy csak én járok a barátomhoz és ő nem jön hozzánk. A barátom egyátalán nem akar békülni... Ti mit tennétek a helyemben ilyen helyzetben? Ti is a barátotok mellett állnátok ki vagy a családotokat választanátok?

2018. márc. 27. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ mi volt sz összeveszés oka
2018. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz kérdés,de ha engem vki tárgyként birtokolni akarna,elég hamar ex lenne. Hány évesek vagytok? Szüleid miért hiszik h birtokolni akar?
2018. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Ebben az esetben egyértelműen a barátom mellett lennék. Ha ő nem fogadná el a szüleimet, és ő lenne a békétlenség kezdeményezője, akkor meg a szüleim mellé állnék valószínűleg.
2018. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Tudni kéne min vesztek össze. Mindenesetre azt szokták mondani,nem mondom ki, de az a lényeg hogy a pali elhagyhat bármikor, de a szüleid mindig a szüleid lesznek. Az már rég nem jó, ha választanod kell, hogy a családod vagy a pasid. Nem vall érett viselkedésre, hogy nem hajlandó békülni, legalább miattad kellene legalább elviselnie őket. Közben meg tudom, milyen érzés szerelmesnek lenni, így ez most nagyon nehéz lehet neked. Hát csajszi, nagyon nem irigyellek. Szerintem ne válassz, maradjon az az opció, hogy ő nem jár hozzátok, te mész hozzá, majd ha készen áll rá hogy elviselje a szüleid, megy hozzád. De ha már nem bírod kezelni a helyzetet, gondold végig, melyik fél mit adott, a szüleid felneveltek és szeretnek téged nagyon, mindennél jobban, a barátod is szeret gondolom, de ezer másik fiú van még, viszont a szüleid mindig a szüleid lesznek. Beszélj a fiúddal, hogy miattad legyen már felnőtt.

20/L

2018. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Hány évesek vagytok? Min vesztek össze?


Én nem hoznék be olyan személységet a családba, akiben nem bízhatnék meg maradéktalanul. Ebbe az is bele tartozik, hogy családomnak is bíznia kell benne. Nem engedném magam olyan szituációba, hogy választanom kelljen, mert _nem_ akarom, hogy ilyen szituációba keverdjek, mint te. Pontosan úgy, ahogy a gyerek és a házastársam között sem akarok választani soha, amiért szintén sokat kell tenni.


Szerintem még éretlen vagy egy komoly párkapcsolatra, ha sikerült összekaparnod egy ilyen embert és még ezt a szösszenetet sem tudod megoldani.


27/F feleséggel és gyerekkel.

2018. márc. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha a párodat választási lehetőségként felteszed akárki/akárkik ellen, akkor feltétlen nem őt kell választanod.
2018. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy min vesztek össze. És hogy valóban igaz-e, hogy birtokolni akar.
2018. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha szóba jöhet, hogy csak birtokolni akar a barátod, akkor tőle kéne megválni, viszont ha nem, a családtagjaid csak vagdalkoznak ezzel, és nincs ennek semmi alapja, akkor viszont a családodtól. Na, ez most nagyon sarkítva volt, szerintem ne mondj le egyikükről sem. Se családról, se barátról, hanem egyensúlyozd ki. Kivéve, ha valamelyik idegesít. Akkor az idegesítő, dühítően viselkedő szereplőknek tedd ki a szűrét az életedből, ha már pl a családoddal minden egyes beszélgetés ebből áll, hogy kontárkodnak az életedben, vájkálnak benne, és szapulják a párodat; vagy ha a pároddal már nem tudsz nyugodtan meglenni, mert ő szapulja a családodat. Akit szeretsz, azt hagyd bent az életed részében, max csökkentsd minimálisra a találkozásokat, ha csak veszekedésből , kötekedésből állna. Aki szeret téged, meg te is őt kölcsönösen, azok fontos emberek számodra mind, nem kell lemondanod egyikről sem a másik javára. Kivéve, ha már idegesítően, tenyérbemászóan, aljasul követeli az egyik fél, hogy mondj le a másikról, a másik szereplőről az ő kedvéért. Mert amúgy akkor gyűlöl téged, ha nem mondasz le a másikról (érte).
2018. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
A férjem a családom... 😊 Egyébként én úgy gondolom, ha már felmerül a kérdéd, akkor nem biztos, hogy ő a megfelelő férfi számodra.
2018. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Soha nem választanám a pasit a családommal szemben.
2018. márc. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!