Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Másnál is van olyan, hogy az...

Másnál is van olyan, hogy az öccse (vagy ha nő, akkor húga) magasabb, jóképűbb, jobb pasi? És hamarabb lettek barátnői is? Milyen érzés?

Figyelt kérdés

Én 25 éves szűz srác vagyok. Még nem volt barátnőm és nem csókolóztam.

Teszek félre folyamatosan lakásra, a saját kajámat én fizetem, illetve leadom a szüleimnek a fizum 25%-át.

Viszont mivel csak egy fizetésből gazdálkodok, így nem telik albérletre. Mire hitelre tudok lakást venni az még sok idő.

Én amúgy 170 cm körüli vagyok, elég izmos,de valahogy nem áll túl jól.


Az öcsém 185 cm, izmos, jóképű... 16 éves kora óta folyamatosan van szexuális élete, több barátnője volt. Jelenleg 22 éves és van egy bombázó menyasszonya, aki ráadásul 24 éves, így külön ciki nekem. Egész idáig a gyerekszobánkban éltünk, viszont most költöztek volna albérletbe a közös pénzükből... Viszont apám adott nekik 5 milliót. Így lesz saját lakásuk.

Ezzel nincs baj, én is belátom, hogy nekik jobban kell mint pl. nekem jelenleg.

De ez eredetileg a kettőnk pénze lett volna, vagyis a felét az én segítésemre tették félre... Eredetileg.


Nekem elég rosszul esik, hogy így lemondtak arról, hogy én is vihetem valamire.


Az öcsém most diplomázik és eléggé körül rajongják a rokonok, mert szinte biztos lesz jó munkája.

Nekem is van diplomám, közigazgatás-szervező de nem bírtam az önkormányzatot és kevés volt a fizetés is.

Így most fizikai munkát végzek 150 nettóért... De legelezőn egy mérnöki szakon tanulok.

De sokszor úgy érzem, hogy a szüleim szégyellnek engem...


Na mindegy. Kicsit elkanyarodtam a lényegtől.


Valaki van hasonló helyzetben ami a kisebb testvére életrevalóbbságát illeti?



2018. ápr. 6. 20:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

Uh kérdező :/ ezt még olvasni is rossz volt,hogy így kicsesztek veled..Szerintem vond a szüleidet kérdőre,hogy hogyan volt ekkora bőr a pofajukon..


Mindenesetre még nem kestel el semmiről ,előtted az élet :) és ahogy írták az előttem szólok,az öcséd sikerének örülj.Illetve ne aggódj az egzisztenciadat illetően.Ha elvégzed a mérnöki szakot,akkor szinte biztos,hogy jó melód lesz.

2018. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindkét nővérem jobb csaj és népszerűbbek voltak mint én valaha. Ez csak addig a pontig zavart amíg nem lett önbizalmam és legyőztem az irigységet. Neked is ezt ajánlom.
2018. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A helyedben én beszélnék a szüleimmel. Mondd el nekik, hogy neked ez rosszul esik (szerintem bárkinek rosszul esne...). Jobb, ha megbeszélitek, mintha benned maradna a keserűség.
2018. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem a tesóddal van a gond, hanem a szüleiddel, hogy ennyire nyíltan kivételeznek veletek. Persze a tesód is 24 éves, ennyi idősen már elvárható, hogy valaki átlássa ezeket a helyzeteket. Hidd el, hogy párja mindenkinek van valahol, te is meg fogod találni.
2018. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk az öcsém a köztudottan szebb gyerek és valóban ő nyert a genetikai lottón. Más, hogy az érzéketlen, idősebb rokonok ezt hangoztatják is, hogy jajj hol van az a szép gyerek, jajj de szép magas, jajj de szép az arca, jajj mar kicsinek is milyen gyönyörű volt stb...Megszoktam, 20 éve hallgatom. Nálunk mondjuk én vagyok az okosabb és tanultabb de ezzel nehezebb haknizni... 😀 Én anyagilag általában többe kerültem, de főleg a betegségeim stb. miatt. De igen, olyan sosincs, hogy a 2 testvér egyforma, az egyik mindig jobb. Tanulj keményen, hogy önálló legyél és beinduljanak a dolgok! ☺
2018. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!