Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elegem van az ikertestvéremből...

Elegem van az ikertestvéremből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves lányok vagyunk, sajnos osztálytársak.


Művész suliba akar felvételizni, mert azt hiszi olyan tehetséges, de ha valaki megdícséri, rögtön jön a megjátszott önbizalom hiánya.

Egész nap otthon van, ül a szobájában, és firkál. A kezére, a ruháira, meg a falra, a szüleink meg el vannak ájulva, hogy 'de jó, művészlélek'.

Én meg sportolok, az miért nem érdekel senkit?

Még az is katasztrófa ahogy kinéz. Majdnem egyformák vagyunk csak nekem egyenes, neki meg göndör haja van, de az öltözködése borzasztó. Mimdenféle színes, hosszú egyberuha, meg összefirkált pólók, és cipők.

Este,meg ül a szobájában és bőg, de el nem mondaná mi baja.

És azt sem értem, hogy a pasik miért rá mennek, és nem rám. Ő tök sokból válogathatna, de neki egy se kell.

Nagyon elegem van belőle, mit tegyek?


2018. máj. 10. 20:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

a tánc is eléggé szép és látványos, gyakorolj sokat :) és sok sikert hozzá :D

a tesóddal meg ne foglalkozz :)

khmm ha jól fog menni a tánc mikor oda kerül a sor hogy idősebb leszel a pasikat nem tudod majd magadról levakarni :D

most meg ne azokkal foglalkozz :) pasizni rá érsz :)

2018. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

Örülj, hogy nem vagytok sziámi ikrek.

Próbálj vele megbékélni. Pár év múlva már külön utakon fogtok járni. Kár lenne, ha még évekig marnátok egymást.

2018. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem jártok külön osztályba? Ez nagyon fontos ikertestvéreknél, hogy mindenkinek külön szociális közege legyen. Beszéj a szüleiddel és mondd meg nekik, hogy bánt téged hogy csak őt dicsériik és támogatják a hobbijában, szenvedélyében. A nővéred is azért viselkedhet undokul veled, mert nem látja h a szüleid elismernének és azt gondolja megteheti.
2018. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%
miért érdeklődik 13 évesen a pasik iránt? őszintén ti nem érdeklődtetek 13 évesen a másik nem iránt? dehogynem.
2018. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
81%

Csodálkozol, hogy nem mond semmit amikor a háta mögött itt panaszkodaz róla? Nem érzed az ellentmondást a történetben? Szomorú ezt olvasni, egymást kéne tamogatnotok és nem lehúzni a másikat...

Nekem is van ikertesóm és nekem ő a másik felem, nem bírnám nézni, hogy szomorú. Nem mellesleg, meg a rajzolás épp olyan művészeti kifejezési eszköz mint a tánc, csak más területek ölel körbe. Ő a rajzolással fejezi ki az érzéseit és önmagát ugyanúgy ahogyan te a táncal

Ne szóld meg őt amikor gyakorlatilag a kettő bizonyos értelemben ugyan az.

Ha eleged van belőle legyen benned annyi tartás és empátia, hogy mond el neki és ne hagyd felhalmozódni a feszültséget az irányába. Hátha meg tudjátok beszélni, mert bár hiszed vagy sem ő az aki egész életedben melleted lesz és csak egymásra számíthattok. A fiúk meg csak jönnek és mennek, nem ők a legfontosabbak még ebben a korban.

2018. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
95%

Remelem az en ikreim szoges ellenteteitek lesznek..:D bar nekem nem ket csajom lesz:) Probaltal mar amugy errol a helyzetrol beszelni a tesoddal? Hogy neked szarul esik ha cseszeget?

Esetleg egyebkent te is produkalhatnad magad anyadeknak es akkor teged is dicsergetnenek.

Ugyanolyan fontosak vagytok. Sot.. Egy mas eleteben is ugyanolyan fontosnak kene lennetek.. Nem szethuzni,osszetartani. Valaki fentebb irta,hogy a tanc is muveszet igyhat te is kis muveszlelek vagy ahogy o:) csak mas-mas agazatban. Pasizni meg... Boven raernel meg 15 eves korod utan.. 13 evesen eleg korai ugyhogy ezen ne is porogj. Amit tehetsz,hogy vagy ignoralod vagy probalsz erdeklodni fele hatha o is nyitottab lenne rad.

2018. máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
97%

Hát ha ilyen hülye, irigy és bunkó ikertestvérem lenne, én is bőgnék, az is tuti.


Sajnálom szegény csajt, hogy ilyen majom húga van :(

2018. máj. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
hiába pontoztok le.. tudom a ygakori nem a valóság de azért lehhetne bennetek józan belátás.
2018. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne 'szogasd a művészetével meg a ruházkodásával és ő se fog 'szogatni a sorozatoddal. A szüleiddel meg beszélned kéne, hogy fontos neked a tánc, és hiányzik az elismerésük. Bár lehet, hogy csak azért dicsérik jobban a tesódat, mert ő jobban tudja "menedzselni" magát, elvégre ha rajzolt valamit, azt otthon is meg tudja mutatni mindenkinek, a táncodat meg gondolom, csak a fellépéseiden látják.
2018. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!