Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egyke fiúk/lányok! Ti nem...

Egyke fiúk/lányok! Ti nem éreztek valami hatalmas betöltetlen űrt az életetekben, hogy nincsen testvéretek?

Figyelt kérdés

18/F vagyok, nincs testvérem. Régebben ez semmiféle gondot nem okozott, picit még örültem is neki valamiért. De ahogy felnőttem, elkezdett óriási hiányérzetem lenni.

Főleg egy ellenkező nemű testvér hiányzik az életemből. Teljesen olyan mintha hiányozna a nővérem, pedig nem létezik.

Más is érez/érzett már hasonlót, akinek nincs testvére?

És hogy tudnám ezt a hiányt pótolni valamennyire? Ti hogy tudjátok?



2018. máj. 25. 15:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kicsit

20F

2018. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nincs űr. Számos barátom nem is beszél a testvérével, vagy csak semmire sem való, felület a viszonyuk.


A barátaidat választod, a családodat csak odacs..szik melléd.

2018. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

ertelek:lett 8 gyerekem 4 anyatol.

mindenki mindenkivel aranylag joban van.

csodalatos lett nekem a nagy csalad.

2018. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Régebben én sem szerettem volna kistesót, de mostanában néha úgy érzem, hogy jó lenne egy idősebb fiú testvér.

Nem gondolom úgy, hogy rossz egykének lenni, de ha eljön az ideje, én nem egy gyereket szeretnék. :)

18/l

2018. jún. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Lehet már későn írok de gondolj bele.Valaki gyűlöli a testvérét.Googleba írd be: Miért jó egykének lenni?


Nagyon sok dolgot kiad, amiben igaza van! Találd meg benne a szépet nekem 0 testvérem és 0 unokatestvérem van,imádok egykének lenni!

2018. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!