Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon megbántottam a bátyámat...

Nagyon megbántottam a bátyámat, hogyan engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés
Anyáék most nincsenek itthon, és én át akartam hívni pár haveromat, ő meg nem engedte. Ezen összevesztünk, és azt mondta nekem, hogy ne akarjak 17 évesen úgy viselkedni, mint egy r_banc, én meg ezt mondtam neki, hogy kicsi a p_cse. De nem gondoltam komolyan, mármint nem tudom, hogy mekkora van neki, mert csak gyerekkorunkban láttam egyszer, de akkor meg mindenkinek kicsi. Bocsánatot kértem, de azóta hozzám se szól, nem is mondott erre semmit. Érzem, hogy nagyon megbántottam, de én nem akartam, csak nagyon dühös voltam. Mit tehetnék?
2018. júl. 25. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Lehet,hogy érzékeny témára tapintottál,és tényleg kicsi neki.xddd

Amúgy ugyanolyan jogon mondhatod ezt neki,amilyen jogon ő ler_bancozott téged.

2018. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

és végül megmondta h mekkora?

HÁT ERRE NINCS ORVOSSÁG ASZEM ...

2018. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Elég gyerekes viselkedés mindkettőtök részéről
2018. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Első én is erre gondoltam :'D Lehet tényleg kicsi neki és azt hiszi, hogy ezt te is tudod és így nyíltín hozzá vágtad. Hát nem is tudom mi sosem dobálóztunk ilyenekkel egymásnak annó. Vegyél neki valamit hát ha jobb kedve lesz vagy hívd el mozizni, vagy sétálni így is úgy is megered a nyelve előbb vagy utóbb!
2018. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen egy jo testvéri Iszony. :D Kérj tőle bocsánatot.
2018. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj nek titán gélt
2018. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Betalált a beszólásod , szerintem azért sértődött meg
2018. júl. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de scaládon belül nem kéne ennyire szégyenlősnek lenni. kérdezd meg tőle nyíltan, aztán ha téányleg kicsi neki, akkor kérj tőle bocsánatot. ha meg nem, akkor nyilván nem ezért sértődött meg, más oka van.
2018. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha leribäncozott, akkor szerintem jogos visszavágás volt.
2018. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Igazából, nincs miért bocsánatot kérned.
2018. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!