Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon megbántottam a bátyámat...

Nagyon megbántottam a bátyámat, hogyan engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés
Anyáék most nincsenek itthon, és én át akartam hívni pár haveromat, ő meg nem engedte. Ezen összevesztünk, és azt mondta nekem, hogy ne akarjak 17 évesen úgy viselkedni, mint egy r_banc, én meg ezt mondtam neki, hogy kicsi a p_cse. De nem gondoltam komolyan, mármint nem tudom, hogy mekkora van neki, mert csak gyerekkorunkban láttam egyszer, de akkor meg mindenkinek kicsi. Bocsánatot kértem, de azóta hozzám se szól, nem is mondott erre semmit. Érzem, hogy nagyon megbántottam, de én nem akartam, csak nagyon dühös voltam. Mit tehetnék?
2018. júl. 25. 18:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ráadasul, ha jól értem, mar bocsánatot kertél, csak nem volt eredménye. Pedig igazából, az lett volna a normális, ha ezután ő is bocsánatot kér és elfelejtitek az egészet.
2018. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!