Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen érzés egykének lenni?

Milyen érzés egykének lenni?

Figyelt kérdés
Akinek nincs testvere, az hianyolja, vagy inkabb orul, hogy nincs?
2018. júl. 27. 13:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
örülök neki.
2018. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Fiatalabb koromban még hiányoltam egy idősebb fiú tesót, de ez azért elég nehezen kivitelezhető lett volna.. :D


Most már inkább örülök, nincs kihez alkalmazkodni.

2018. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Gyerekként nem hiányzott, pont, hogy előnyeit láttam, sokkal jobban el tudtam foglalni magam egyedül, mint azok az ismerős/rokon gyerekek, akik körül általában volt valaki, hogy lefoglalja.

Felnőtt fejjel sokkal jobban hiányzik ez a fajta szoros kapcsolat, amit semmilyen barátság nem pótol.

2018. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Rossz. Mindig hiányzott az életemből. Most is, pedig felnőtt, családos nő vagyok.
2018. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban csak az elonyeit elveztem, foleg hogy nem kell senkihez alkalmazkodnom otthon, en vagyok a szuleim vilaga kozepe.


Most viszont kezd visszanalbi a fagyi, mert egyedul ket idos szulovel nehezen boldogul az ember.

2018. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
99%

Gyerekként teljesen természetes volt, nekem mindig is az volt fura, akinek voltak testvérei. Pl. volt egy barátnőm, akik hárman voltak testvérek és akárhányszor náluk voltam, állandóan veszekedtek, verekedtek. Most is jóba vagyok a lánnyal és nem tartják a kapcsolatot, csak ünnepeken találkoznak, mikor összegyűlik a család.


17 éves koromban született egy féltestvérem, de a nagy korkülönbség miatt igazából olyan, mintha nem lenne testvérem, mivel a gyerekkoromat egyedül töltöttem.

Most így felnőtt fejjel nekem nem hiányzik, pedig elméletben tök szép dolog, ha van egy testvéred, akivel jóba vagy és számíthattok egymásra. Gyakorlatban azt látom viszont, hogy sokan már gyerekkorukban sem jönnek ki jól, de felnőttkorukra teljesen eltávolodnak egymástól, ilyen kapcsolat meg nem hiányzik, vannak nagyon jó barátaim, az ilyen testvéri kapcsolatnál az sokkal többet ér.

2018. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Semleges. Nem hiányolom, de nem is örülök neki, én azt szoktam meg, hogy nincs testvérem, ez a normális nekem.
2018. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
18%
Szar. A testvért soha senki és semmi nem pótolhatja
2018. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%

Én még mindig hiányolom, de nyilván nem ez jár egész nap a fejemben, hogy brühühühü egyke vagyok, úgyhogy semmi extra érzés.

Ezzel az erővel milyen érzés az, ha valakinek testvére van?

2018. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%
A lányomnak pár nap után hiányzott a tesója.....szoros a kapcsolat köztük, sokat veszekednek de ha más "nekimegy" az öcsinek akkor maximálisan megvédi.
2018. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!