Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen érzés egykének lenni?

Milyen érzés egykének lenni?

Figyelt kérdés
Akinek nincs testvere, az hianyolja, vagy inkabb orul, hogy nincs?
2018. júl. 27. 13:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
98%
Óriási a korkülönbség a testvéreimmel. Ők együtt nőttek fel, én úgymond egyedül, mert ők már kiskoromban elköltöztek. Azóta nagyon nem is tolják ide az orrukat. Ha így nézzük egyke vagyok, de nem bánom.
2018. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sose hiányzott, én nem tudtam volna osztozni anyán. Örülök hogy így alakult. Olyan kapcsolatom van Édesanyámmal ami ritka mint a fehér holló. :) Önzőség ide oda.
2018. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon jó tudni, hogy a szüleimnek csak én vagyok fontos és mindenben támogatnak.


Ahol két vagy pláne több testvér van ott állandó a háborúskodás, semmi jó nincs benne.Legalábbis ezt látom az osztálytársaimnál.

2018. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nem hiányzott tesó. Anyunak volt egy testvére, akivel szinte együtt nőttünk fel, de folyton kioktatgatott.
2018. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%
Örülők neki!
2018. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm egyke, mondta azóta nem sajnálja mióta látja mi megy nálunk vagy a rokonainál, ahol testvérek vannak. Nehogy azt hidd, ha több testvér van, azok közösen segítenek a szülők ápolásánál...
2018. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%
Nekem kiskoromban hiányzott, mindig azért könyörögtem anyáméknak, hogy legyen, de nem volt pénzük még egy gyereket vállalni sajnos. :S Most csak azért vagyok szomorú, mert öreg koromban ha már nem lesznek szülők, nagyszülők akkor nem marad senkim. :(
2018. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó.Gyerekkoromban nem hiányzott,mert rengeteg barátom,programunk volt,de szerettem egyedül olvasgatni is.

Felnőttként meg látom ezeket a borzalmas testvér kapcsolatokat,meg hogy eltávolodnak a tesók,marakodnak a pénzen,manipulálják a szülőket,szóval most már ott tartok,hogy egyáltalán nem hiányzik.

2018. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha egyke lennék. A tesóm pokollá tette az életemet, miatta kellett 1000 km-re költöznöm otthonról. A szülőkkel is sok a konfliktus miatta.
2018. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
Fantasztikus! Bennem sosem merült fel, hogy kellene nekem testvér, akiknél láttam ezt a fajta rendszert, rendre azt tapasztaltam, hogy a szülők helyett a nagyobb tesó neveli a kisebbet, veszekszenek, verekednek, egyiknek se adják meg, amire szüksége van, a szüleikhez se kötődtek annyira, mint az egykék.
2018. júl. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!