Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen érzés egykének lenni?

Milyen érzés egykének lenni?

Figyelt kérdés
Akinek nincs testvere, az hianyolja, vagy inkabb orul, hogy nincs?
2018. júl. 27. 13:54
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
0%
Gyerekkoromban mindig vágytam egy idősebb fiú tesóra... Most már csak az lenne a jó, ha lenne egy testvér akivel van egy szoros kötelék közöttünk... Az én gyerekemnél én nem szeretném elkövetni ezt a "hibát", hogy egyke lesz.
2018. aug. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nagyon sok gondtól és bajtól megkíméled a gyerekedet, ha egyke lesz. A tesó dolog csak a mesében kívánatos.
2018. aug. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Nekem 1 gyerekem van es nemakarok neki testvert. Csakhogy mindenki azt sulykolja h kell testver, onzoseg csak 1 gyereket szulni.

Nekem 2 testverem van, egesz eletemben idegesitettek, utaltam oket. Ahogy sajat szobam lett, be sem engedtem oda oket. Volt h ugyanabban a hazban eltunk megis maximum kajalasnal talalkoztunk. Anyam idegroncs lett 3 gyerektol(kulonorakra, programokra furikazott mindenkit, ipari mennyisegben fozott, amikor valakinek betegsege, mutetje volt, szetaggodta magat), apammal mar csak azert vannak egyutt mert hogy a csalad megkivanja. Amig nem voltak tesoim, majdnem 4 evig, imadtam anyukamat. Utana teljesen elidegenedtem tole. Eletem legnagyobb kicseszese h testvereim vannak. Most nekem van gyerekem, egyetlen unokaja szuleimnek, egyfolytaban azt hallgatom h nekik eleguk van mert mar 3 gyereket felneveltek es most ez is van. Anyam meg mindig a legkisebb testverem segget nyalja ejjel nappal, sokszor ezert nem tud/nem akar vigyazni az unokara. Egyfolytaban hallgatom h ok mekkora aldozatok, tonkretettuk az eletuket, mindent felaldoztak miattunk, de ok nem "ilyen" gyerekeket akartak. De persze kozben azt is hallgatom, h mekkora onzo vagyok h 1 gyerekem van csak.

2018. aug. 4. 12:24
 24/25 anonim válasza:
Van egy húgom, de mindent, esküszöm mindent megadnék, hogy eltűnjön az életemből. Annyira fel tud idegesíteni, hogy néha öngyilkos tudnék lenni. Mocskosul irigy vagyok az egyke osztálytársamra. Minden este elmondok egy imát, hogy egykeként ébredjek fel másnap. Ha ez nem is sikerül, ahogy elmúltam 18, elhúzok itthonról, mert nem bírom tovább.
2018. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Imádok egykének lenni,világ legjobb dolga millió ok miatt:) nekem nincsenek hátrányai
2018. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!