Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gyotor, hogy sok év alatt...

Gyotor, hogy sok év alatt egyre ellensegesebb lett a viszonyom a hugommal. Egyedul vagyok, vagy mas is van ilyen szomoru helyzetben?

Figyelt kérdés

Gyerekkorban csak eleltunk egymas mellett, inkabb o volt az okos, ugy ereztem ot jobban szeretik a szulok. Aztan mindegyikunknek lett csalad, valasok, a koztunk levo tavolsag csak nott. Van ebben irigyseg is, es ki tudja hogy mi. Az en eletem halomba dolt, neki is, de szerencsere o talpra allt. Idosebb koromra en kerultem vissza a szuloi hazba, o dobbantott az uj parjaval es vendegkent hazajar. Ha jonnek én betegesen menekulok,mert bennuk elesen latom.a sajat kudarcom. Egyedul mar nem is jon, sziami ikrekkent erkeznek, anyam ropdos oromeben.

En pedig morozus kotekedo turelmetlen vagyok a 7koznapokban. Ketton all a vasar. Karacsony tajan voltak kibekulesek, de ujra es ujra ellensegeskedes. En vagyok egyedul. Tobbszor bocsanatot kertem. De a lekezelt, a senki mindig en maradok. Vagy én érzem így

Fáj,hogy nekem.nem sikerult,es hogy hiaba allom a sarat, a hulyegyerek en maradtam.

Ha jonnek, epp koszonok, aztan elbujok.a szobamba. A regi gyerekszobamba. Mert nekem alberletre nem telik.O pedig kiadja a sajat lakasat, ami ertbeto.mert senki nem jotekonysagi intezmeny. Amugy fizettem volna erte, h ne kelljen ingazni, de akkoriban mutottek rossz volt s viszonyunk es kiadtak masnak a lakast. Igy maradtam az oreg beteg anyammal

Nyomaszt,fáj,hogy a testverek altalaban jol megvannak, ha más nincs, akkor legalabb a testverre lehessen szamitani. Tobbszor kertem bocsanatot. Tolem senki. Egyszer megtette. Amikor végletekig elpattant a húr. A mutetem elott.Aztan jott a karacsony, akkorra megbekultunk. Utana kezdodott minden ujra. Kozben oregszunk. Eltelik az élet es nincs testvérség.

Van erre megoldas?

Beszelgetni. Már nem megy. Belefaradtunk, es en tobbszorosen megalazott helyzebe hoztam magam, h kerultem a társasagukat.

Ha nincs válasz, akkor kiirtam magambol a leragott csontot.

Kosz, hogy elolvastal



#Nincstestver
2018. okt. 2. 18:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"En pedig morozus kotekedo turelmetlen vagyok"

Hát akkor ne csodálkozz! Próbálj megváltozni!

2018. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!