Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám azt terjeszti, hogy én...

Bátyám azt terjeszti, hogy én örökbefogadott vagyok mert nem vagyok olyan szép és menő mint ő?

Figyelt kérdés

Én a tipikus bénácska kistesó vagyok. Alacsony, ronda, elálló fülek, szemüveggel. Ő magas, menő sportoló díjakkal, jóképű, a csajok kedvence.

Én apánkra hasonlítok teljesen, ő meg anyánkra aki modell szépségű.

Ő már 32 éves, én 24. De még mindig visszahallom hogy örökbefogadottnak mond engem, amikor mások rácsodálkoznak hogy “ez a testvéred?”. Kb a városban senki nem tudja a mai napig hogy testvérek vagyunk (én másik városban jártam középiskolába majd oda is költöztem, így nem kellett velem mutatkoznia, mert hétvégén neki meccse volt majd buliba ment). Ha véletlenül kiderül akkor utána ezt mondja mindenkinek. Szégyell engem. Apánkat csak azért nem mert pénzes és autót, lakást, pénzt ad neki a mai napig.


Mit tudok ez ellen tenni? Amikor rákérdeztem, letagadta. Szüleink el sem tudják képzelni hogy a kisfiuk ilyet mondana. Pedig a saját fülemmel is hallottam már. Ha ugyanott voltunk szórakozóhelyen, elment mellettem mindig. Nem vagyok örökbefogadott! Tiszta fiatal apám vagyok! Rákérdeztem többször is a biztonság kedvéért, de a szüleim szerint sem vagyok az!


2018. okt. 20. 10:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%
A bátyád nem vérszerinti testvéred, és esélyes, hogy az apátok nem ugyan az.
2018. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
Ti most itt többen leku…rváztátok az anyját, és azt kéritek, terjessze ő is azt, hogy anyucit fű-fa megdugta már az esküvő után? Normálisak vagytok? Eleve ez egy kamasz fogalmazása, egy ritka átlátszó kitaláció, de a ti reakcióitok még rosszabbak: ha szemét a tesód, ringyózd le anyádat. Okos.
2018. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 acelsziv ***** válasza:
68%
Mégis mit akarsz kezdeni ezzel a díszes külejű, de belül üres trógerrel? Majd az Élet visszaadja neki kamatostól.
2018. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszem el, hogy 32 évesen ilyen gyerekesen viselkedik a testvéred. xD Az a baj, hogy sajna ezen neked kell túllépned. Feltéve, ha nem valami kamu az egész... bocs, de amúgy tényleg nehéz elhinni, hogy van ilyen szitu.


Mert oké, kicsi korunkban mi sem csíptük a kisebbik öcsémet (féltesó), de felnőttként igyekszünk egymással normálisan viselkedni akkor is, ha éppen valami gubanc van. Mert vannak nézeteltérések, meg nevelésbeli különbségek, de bakker, az a nyomi akkor is a tesóm (nem nyomi amúgy... okos, jóképű srác, büszke vagyok rá - csak néha kap el tőle az ideggörcs, bár lehet, ő többször gondolja, hogy egy barom vagyok, mert nagy a pofám és "mindig igazam van"). De imádom őt, bármi történjen.

2018. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
acelsziv - Ezt cáfolom. Az életben azok törnek fel, akik erőszakosabbak, szemetebbek. Ezzel nekem mondjuk nincs bajom, inkább picit irigy dög vagyok, hogy ők képesek bármire. :) Fene a belüket. :D
2018. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy bátyád van egy modell szépségű férfitól. 80 ezerért házhoz rendelhetsz Y kromoszóma DNS tesztelő csomagot. Elég vattás pálcikát végighúzni a nyelveden (faterodnak észjaka álmában a szájába rakod), majd postára adni. Postán kapod az eredményt.
2018. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
96%
Én megjegyezném, hogy “wow, tényleg ezt mondta? Pedig ő lett örökbefogadva”
2018. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%
Na, viccen kívül, nem kell vele foglalkozni, amúgy a facebook világában élünk, bárkire ráírhatsz, hogy tényleg ezt mondta a tesóm? És amikor többen is visszaírnak, hogy igen, akkor már van bizonyíték a kezedben, szüleidnek is megmutathatod, bár ez elég gyermeteg lenne 20+ossan. Inkább dörgöld tesód orra alá, és kérd számon, hogy ez mégis micsoda dolog? Amúgy ő észben mit tett le az asztalra? Mert a test nem minden. Egyszer szottyos öregember lesz, aki csak a csillogó érmeiben gyönyörködhet, míg te a cégedet építgeted tovább és még 50 évesen is szép nőkkel mutatkozik a nyaralós képeken. Ahogy apád is, gondolom...
2018. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!