Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám a lányaimat...

Hogyan tudnám a lányaimat arra nevelni, hogy jó legyen az egymás közötti kapcsolat?

Figyelt kérdés

3 lányom van 15,17 és 19 évesek. Mióta ilyen 4-5 évesek azóta folyamatosan utálkoznak egymással és mindenbe versengenek. Nem tudom mit és hol ronthattam el de nagyon fáj a szívem hogy ilyen a testvéri kapcsolatuk. Soha nem tudtam velük leülni beszélgetni mert abba 101%, hogy valami nézeteltérés lesz. A legidősebbik lányom most készül elköltözni otthonról a párjához, és mikor ezt elmondta nekünk a húgai leírni nem lehet mennyire örültek.


Úgy gondolom, hogy én jól neveltem őket és mindig jó példát igyekeztem mutatni nekik, mindenbe ugyanannyit és ugyanolyat kaptak (akár tárgyakba, akár tettekbe) mégis megy az utálkozás. Kezdek ebbe belefáradni. 3 gyerek letagadja és megveti egymást, nem tudom elhinni hogy ezek az én gyerekeim.


2018. okt. 30. 19:22
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Miért nem akkor próbáltad megoldani a dolgokat, amikor 4-5 évesek lettek, miért csak most jut eszedbe, amikor már költözni készül a legnagyobb?


A továbbiakban, már a véletlen gyúrja, hogy enyhül-e a viszony, ha csökken a létszám, vagy ha több időt töltenek egymással távol, vagy csak szóba se állnak egymással. Akkor kellett volna eszedbe jutnod, amikor még elkezdődött az egész.

2018. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!