Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Vőlegényem családja. Fussak...

Vőlegényem családja. Fussak utánuk bizonyítsak újra? Én próbálkozak erőltesem v ne?

Figyelt kérdés

Annó a leendő sogornőm megbántott és a problémáját nem velem beszélte meg hanem a vőlegényemmel és inen keztem el rá haragudni.

Anya : nincs meg az anyai szeretett a fiával már fiát se engem kérdezet meg soha h hogy vagyunk miujsag. Ritka az a pillanat amikor megkerdezni h miujsag. De én ennek ellenére is kedvelem ő is engem úgy érzem. A jelenlegi párja nem engedi neki h beszélgessünk és h az esküvő szervezésében segítsen pl. Ha fiával beszélgetnek épp (1-2x) akkor azt gondolja a párja h ki beszélik őt. Ezért nem beszélhet az anya a fiával és úgy ugrál ahogy azt a párja akarja. Sogornőmmel ha meg kérdeztük h miujsag hogy vannak mindig egy oldalú volt válasz.


2018. nov. 30. 13:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
megkérdezzi *
2018. nov. 30. 13:59
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Előbb tanulj meg magyarul és úgy próbáld leírni amit szeretnél.
2018. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Telefonról írok és így nehéz le írni fogalmazni egy kis kockába. Bocs de ezvan.
2018. nov. 30. 14:05
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem írtál egy hasznos választ szóval menj arébb szia
2018. nov. 30. 14:05
 5/21 anonim ***** válasza:
98%

MIT akarsz egyáltalán kérdezni?

Amit írtál, annak se fül, es farka, teljesen értelmetlen zagyvaság, és mivel az sem derül ki, mit akarsz, ezért nem lehet válaszolni sem rá.

Mellesleg a fogalmazás a fejben történik, nem a kijelzön, a hiba nem a telefon, hanem az, hogy nem vagy képes rendesen magyarul fogalmazni.

(De veszekedni tudsz, ahogy az elözönek válaszoltál, ahelyett, hogy leírnád értelmesen, amit akarsz)

2018. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem, nem a telefon hibája a helyesírás alapvető hiánya. Arra maximum elgépelést foghatsz. Vagy ékezet nélküli írást. A vagy helyett ha azt írom vafy, akkor nyilván melléütöttem. És én is telefonról írok.
2018. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Ne erőltesd! Se a kapcsolatot velük, se a "kis kockába gépelést" ide. Köszi!
2018. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nagyon okosak vagytok.🤭

Köszönöm

2018. nov. 30. 14:16
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Ha értelmes és érdemleges választ szeretnél, írd ki érthetően a kérdést. Így senki nem fog tudni válaszolni.
2018. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha rám hallgatsz abbahagyod a fogalmazásgátló szedését. Bár lehet, hogy már maradandó károkat szenvedtél...
2018. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!