Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Vőlegényem családja. Fussak...

Vőlegényem családja. Fussak utánuk bizonyítsak újra? Én próbálkozak erőltesem v ne?

Figyelt kérdés

Annó a leendő sogornőm megbántott és a problémáját nem velem beszélte meg hanem a vőlegényemmel és inen keztem el rá haragudni.

Anya : nincs meg az anyai szeretett a fiával már fiát se engem kérdezet meg soha h hogy vagyunk miujsag. Ritka az a pillanat amikor megkerdezni h miujsag. De én ennek ellenére is kedvelem ő is engem úgy érzem. A jelenlegi párja nem engedi neki h beszélgessünk és h az esküvő szervezésében segítsen pl. Ha fiával beszélgetnek épp (1-2x) akkor azt gondolja a párja h ki beszélik őt. Ezért nem beszélhet az anya a fiával és úgy ugrál ahogy azt a párja akarja. Sogornőmmel ha meg kérdeztük h miujsag hogy vannak mindig egy oldalú volt válasz.


2018. nov. 30. 13:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%

Hány osztályod van?

Csak mert helyesen írni és fogalmazni egyáltalán nem tudsz!

2018. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
98%

Most a sógornőddel, az anyósoddal, a férjeddel vagy anyós új párjával van a probléma?


"már fiát se engem kérdezet meg soha h hogy vagyunk miujsag." Ez hogy kell érteni??

2018. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez a sokadik kamu az írni nem tudó kérdezőtől..
2018. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg nem lehet értelmezni.

Addig tiszta, hogy te haragszol a sógornődre.

De a többi katyvasz...kinek lesz esküvője?Ki nem beszélhet kivel?

Mi a probléma?

2018. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
92%
Vőlegényednek és a rokonaidnak is így fogalmazol?
2018. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy itt mindenki reti hogy ezt nem tudja értelmezni? :D Oltogatni megy, de 2x neki futottam és sikeresen megoldottam a rejtvényt. :D Aztaaaa.


Szóval a lényeg hogy a sógornőjével is rosszban van, meg az anyukával. Utóbbiról azt gondolja annyira nem is szereti a saját fiát, mert soha nem próbálja meg keresni őket, vagy felajánlani a segítségét. De úgy érzi anyukával csak azért van rosszban mert anyós jelenlegi férje nem kedveli sem anyuka fiát, sem pedig magát a kérdezőt. A kérdés, próbálkozzon azért a jó kapcsolat megteremtésével, vagy nem? :D

2018. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%
Mi van???? ennek se füle, se farka
2018. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen kérdéseknél kapásból tudom, hogy mi lehet az oka, hogy nem kedvelik a gyerek/testvér párját: aki ilyen stílusban, ilyen helyesírási hibákkal ír, az egy buta, aluliskolázott proli. Őszintén szólva meg tudom érteni, hogy senki sem örül neki, ha egy ilyen ostoba családtaggá válik.
2018. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%

Szemet szurt vmi.. :O egy mondat: A jelenlegi párja nem engedi neki h beszélgessünk és h az esküvő szervezésében segítsen pl. Ha fiával beszélgetnek épp (1-2x) akkor azt gondolja a párja h ki beszélik őt. Ezért nem beszélhet az anya a fiával és úgy ugrál ahogy azt a párja akarja.. :O

Mivel éltem így h a pasi még barátnőmmel testvéremmel se engedett egyedül beszélni n h elszóljam magam v tudjak segítséget kérni... Lehet h az a pasas veri a párod anyját.. :O

2018. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

A vőlegényeddel foglalkozz, ne a családjával!


Nem lóg senkinek se a nyakán, szóval bőven lehet félvállról venni.

2018. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!