Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez pofátlanság volt a barátom...

Ez pofátlanság volt a barátom anyja részéről?

Figyelt kérdés
Elmentem náluk vendégségbe, beszéltünk, és felhozott az a barátom anyja egy dolgot, amiben a barátom volt barátnője is részt vett, egy programban, de amúgy konkrétan nem beszélt a volt barátnőjéről.
2018. dec. 17. 17:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

#9

És azt a farkat sz0pja, amivel a barátja az exet kefélte 🤣

2018. dec. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
81%

#9 igen,nagyon fúj!

Képzeld a volt pasim anyja az direkt beszólogatott,hogy kisfiam azt a másik bnődet nem kellett volna elengedned,az úgy passzolt hozzád!Minden látogatásnál ment a hülye nyekergése,plàne ha 2-3 pohár bort ivott.Na ez bunkó volt,de különösebben nem reagáltam,inkább kiröhögtem.

Túlzottan figyelsz az exre,nem kell,ami volt az volt..

2018. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Te vagy a hisztis és tiszteletlen.
2018. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Neked viszont durván kisebbségi komplexusod van.

2018. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akarod tönkretenn az életedet, akkor le kell higgadnod. Ez már paranoia. Amúgy ha azt érzi rajtad hogy ellenséges vagy, lehet eddig nem volt veled baja és mostmár lesz...úgyhogy nyugodj le
2018. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%
A párkapcsolat oldalon kétféle ember szokott sírni, az örök szűz pasikák, meg azok, akik tök feleslegesen féltékenyek a párjuk exnőjére/expasijára. Nem is értem, miért nem talált még ez a két csoport egymásra.
2018. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég féltékeny típus lehetsz. Az exe az élete része volt, részt vettek közös programokon. Legközelebb a megállóban se üljetek le, mert lehet vele is ott várta a buszt.
2018. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hallod te már a semmi mögött is hátsó szándékot feltételezel? Még semmit nem csinált a nő de te már gyűlölködsz. GRATULÁLOK!
2018. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Pofátlanság sírni az ex után a jelenlétedben, hogy bezzeg az Annuska milyen házias volt, meg milyen jó koncertekre vitt a munkahelyi kedvezményével, milyen kár hogy a Karcsika sose hívja már át.

Az, hogy mesél egy olyan élményéről ahol pont ott volt Annuska is, teljesen normális. Vagy most hogy szakított velem a párom, felejtsem el az összes zenét amit mutatott, az összes kiállítást amin együtt voltunk, dobjam ki a képeslapgyűjteményem 60%-át mert együtt vettük, égessek el minden ruhát amiben valaha randiztunk, töröljem ki az összes képet a közös utazásainkról, azt is amin nincs is rajta? Ugyan már. Nem lehet éveket teljesen kivágni az életemből mert olyan emberrel osztottam meg aki már nincs mellettem.

2018. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!