Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy azért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy azért van velem, mert a környezete (anyja, barátai) mondják neki?

Figyelt kérdés
Az ismerősei, a családja főnyereménynek titulált engem, miután megismertek: 10 évvel fiatalabb, céltudatos, nem éppen csúnya, csinos, szexis, családszerető, karrierrel is rendelkező, önálló nő vagyok. Ezt ők mondták rólam. És azt is, hogy nem normális, ha nem tart meg, vagy ha ezt elszúrja, akkor nay balfék. Nagyon jól estek ezek a dolgok, de mostanában eszembe jut, mi van ha ezért akar feleségül venni? Honnan tudom kiszűrni? 40 éves és nem volt még házas.
2018. ápr. 14. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt érzed érezned kell mert ha nem akkor ne menj hozzá.
2018. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elgondolkoztál már azon,hog hogyan merűl fel egyáltalán ilyen kérdés.
2018. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még otthon is lakik... hát lehet már csak szabadulnának tőle.

Amúgy szereted? Ez valahogy nem jön át a szövegen.

2018. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!