Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem tesz a fejemre....

A testvérem tesz a fejemre. Szerintetek mit tegyek? Normális dolog ez így?

Figyelt kérdés

A férjemmel 8 hónapja mentünk szét, ő csalt meg és elhagyott minket.

A testvéremhez járt dolgozni még egy pár napig..Az öcsém a szakításunk után egy hónappal jött el hozzám meglátogatni, utána nem jött többet. Meg sem kérdezi, hogy vagyok az óta. Viszont a volt férjemml mindig én voltam a téma. Rosszul esik, hogy én nem érdeklem, de az exxel tárgyal és mindent megbeszél t vele, ami a mi dolgunk lett volna. Még látogatóba is elment hozzá, meg telefonon is beszélnek.

Talán jogosan úgy érzem, hogy az öcsém magasról tesz a fejemre, pedig jóban voltunk. Nem értem ilyen hogy lehet. Nagyon rosszul esik.



2018. dec. 20. 12:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10


A "kölköt" láthatja, és látogatja is az apja. Nincs tiltás, ez az ő rögeszméje, hogy tilthatom. Ezen parázik, pedig erről szó sincs. Nem tudom mit tett, ami miatt ennyire cidrizik.

2019. jan. 19. 16:48
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz vele?
2019. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12 Mert nem lehet.

Karácsonykor próbáltam, kiröhögött.

2019. jan. 26. 20:54
 14/16 anonim ***** válasza:

Milyen volt a gyermekkorotok? A szülők egyformán szerettek benneteket - úgy éreztétek?


Vagy inkább ennek az ellenkezőjét tapasztaltátok meg?

2019. jan. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14 Az öcsém 14 évvel fiatalabb tőlem, nem egy az anyánk, apám nevelt.

Én hamar elkerültem otthonról, 18 évesen.

De soha nem volt rossz kapcsolatunk, még ha távol is voltunk egymástól.

3 éves koráig szinte én voltam vele. Az anyja nem érz rá...

2019. jan. 27. 19:04
 16/16 A kérdező kommentje:

A saját fülem hallatára hívta fel az exet, és kérdezte meg tőle hogy van.

Ex ott állt mellettem.

Ja, és hogy puskaporos e a levegő közöttünk.

Szerintetek?

2019. febr. 5. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!