Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért érzi úgy, hogy neki ezt...

Miért érzi úgy, hogy neki ezt lehet?

Figyelt kérdés
Húgomnak(22) van egy barátja már 5 éve. Külföldön dolgoznak mindketten, így mikor karácsonykor hazajönnek a barátja is a szüleinknél lakik, mint mi. Egésznap rettentően szerelmesek, és egy tv nézés nem telik el anélkül, hogy ne csókolóznák végig. Azzal sem vagyok teljesen kibékülve, hogy minden lélegzetvételüket hallom, mikor épp az ‘éjszakai programukat’ végzik. Próbáltam neki finoman jelezni, hogy talán kicsit disztingválhatnának pl a csókolózás terén, (bár szerintem szexelni sem kell minden áldott este nagyjából 1,5 órán át) de nem nagyon díjazta az ötletemet, úgy érzi, mivel ő szerelmes azt csinál amit akar. Szüleink sem nagyon tesznek semmit. Szerintetek mit lehetne tenni, hogy visszavegyenek?

2019. jan. 1. 17:07
1 2
 11/11 Crowensoul ***** válasza:

Kedves hölgyem.

Sajnos nincs abban a helyzetben hogy ön a szülői házban rendet tegyen önhatalmúlag. Hogy miért mondom az önhatalmúlagot? Valószínűleg a szüleit nem zavarja máskülönben említette volna. Tehát ez eddig csak önt zavarja. Az éjszakai program: azzal sem vagyok, hallom... Tehát ha jól értelmezem akkor ezt csak önt zavarja. Amennyiben ez így van akkor ön kedves hölgyem önző, ellenkező esetben ha a szüleit is zavarja akkor önök gyávák a húga meg önző. Hogy miért mondom ezt? Ha csak önt zavarja azért önző mert nem tudja elfogadni hogy a húga és a párja hevesen szeretik egymást, ami irigységre enged következtetni. Ellenkező esetben önök azért gyávák mert nem képesek nyíltan kezelni a helyzetet (finoman jeleztem) persze ebben a játékban mindenki hibás. Ön a vélhetően önző és gyáva magatartástól a szülei a gyávaságtól a húga az önzőségtől hibás. Kényes ügy de azt javaslom hogy nyílt őszinte és higgadt kerekasztal beszélgetés keretében beszéljék meg a dolgot. Mindenki sorban elmondja a problémáját és megoldást találnak rá.

2019. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!