Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti hogy reagálnátok, ha...

Ti hogy reagálnátok, ha kiderülne, hogy van egy testvéretek, akiről eddig nem tudtatok?

Figyelt kérdés
Tehát, ha mondjuk kiderülne, hogy van még egy testvéretek, aki apukátok első házasságából van, több mint 10 évvel idősebb nálatok, és a szüleid 20 éves korodig még csak említést sem tettek róla, mit reagálnátok?

2019. jan. 14. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is tudok egyről, de sosem vágytam rá, hogy megismerjem, eddig is éltük a magunk életét egymás nélkül. Ugyanolyan idegen lenne nekem, mint bárki más, hiszen a közös szülőnk is falat képez köztünk.
2019. júl. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

Csalodnék a szüleimben es ugy ereznem magam mintha a Monika showba kerültem volna.


A mi csaladunk joforman olyan mint ami nagy könyvben van megirva, apa anya hüsèg, szigor, motivacio ambicio, no drog cigi alkohol buli, szoval a mintat amit kaptam ami nekem a norma lett hogy a ferfi es nö mint ferj feleseg apa anya tudasukhoz mérten a legjobbat hozzàk, gyerekeket becsülettel nevelik, nem ugy mint masoknal hogy valas mosthoha szülök valtakozasa cigi alkohol stb, hanem amolyan "pedàns"csaladban nöttem fel.

Ha ezek utan ennek tetejebe en eltitkolt meg besikerült meg akarmilyen feltesorol hallanék, kb leesnék a székröl is es kb az egesz eletem hinnèm egy hazugsagnak. Mintha idegenek lennenek hirtelen a szüleim akiket nem is ismertem addig

Ez szerintem azaz a szülöben csalodni nalam felèrne egy sokkal, kb vilagvege lenne. A sajat entudatom is meg lenne kerdöjelezve ezek utan.


Kb mint amikor a kakukkfioka raebred arra hogy ö nem cinege. Az komoly sz.r èrzés lehet.

2019. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%

Folyt

Nekem nem a masik tesot lenne az elsö megismernem az biztos. Hanem hogy a szüleimre ezek utan hogy tekintsek. Meg magamra akkor.

Összezavarna az biztos


Ha olyan csaladban nöttem volna fel ami amolyan lazabb erkölcsü (van ahol pl a szülö együtt füvezik a gyerekkel)hol apapnak hol anyanak van masik parja akkor sztem nem hatna meg. De szoval en nem ilyenben nöttem fel. Sem a vilagkepembe normàmba, se az entudatomba nem fèrne bele

2019. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!