Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha egy fiútestvér egy ideig...

Ha egy fiútestvér egy ideig (fél évig) egyáltalán nem tud dolgozni, és a szülők nyugdíjasok, mennyit vállalnak be a testvérei anyagilag?

Figyelt kérdés
Ezt a testvérek párjai támogatják általában, vagy próbálják lebeszélni a segítségről? Vagy kölcsön adnak? Hogyan oldják ezt meg családok?
2019. febr. 28. 08:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
8-as, Te inkább komoly orvosi segítségre szorulsz, mint rokoni anyagi támogatásra, mert azzal, hogy segítenek neked szinten tartani a családtagok a vegetáló életformádat és elnézik a mosdatlanságodat, ápolatlanságodat, a depressziót és az egész napos TV nézést, meg netezgetést, csak ártanak.
2019. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor mennyit tesznek érte a tesói, és folyamatosan tudnak e segíteni, mert a tesóknak a saját gyerekeikre is költeniük kell. Én segítenék nekik, mint barát. De ezek szerint barátok is segíthetnek, csak gondolom nem pénzzel, mert azt nem fogadnák el, hanem pl élelmiszerrel.
2019. febr. 28. 11:08
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

53% Jah, de közben ekézed a nőket egész nap a másik kategóriában. Miközben nő tart el. Ez az igazi féregség. Te a kisujjadat sem mozdítanád értük. Volt depressziós a családunkban, mielőtt mesélgetnél tovább.

Elnézést kérdező az offért, a te eseted teljesen más.

2019. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nahát 8-as, ne szidd a nőket légyszíves (ha így van), mert az olyat nem jó olvasni, és nem ismered az összes nőt valószínű :). Amúgy jobbulást, remélem megjavulsz a depresszióból, ha ilyen rendes tesóid vannak, de azért a telefonodat addig is feltölthetnék néha mert addig nehezen tudsz munkát keresni.
2019. febr. 28. 12:03
 15/22 A kérdező kommentje:
Különben én is több depresszióst ismerek, és egyáltalán nem hasonlóak. Van aki a családja miatt volt depressziós, van aki devizahitele miatt, stb. Teljesen más mindegyik, de volt olyan akinek mikor jó munkája lett, meggyógyult.
2019. febr. 28. 12:15
 16/22 anonim ***** válasza:
92%
Anyummal volt olyan, hogy egyik tesóját kisegítette, a másik tesója meg követelte, hogy neki is jár az az összeg. Hogy milyen jogon, azt nem tudom.
2019. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
14%

8-as vagyok.

Nem is szídtam a nőket! :)

Voltam már orvosnál,elég súlyos idegösszeomlásom is volt...

Köszönöm,gyógyulgatok.

Valóban sok segítséget kapok,de bízom benne a Jóisten megsegít,hogy megháláljam nekik.

(a depressziósok utálják a vizet,volt egy magyar híresség,aki depressziò miatt hónapokíg nem fürdött és öngyilkos is lett),amíg ezt nem élted át ne ítélkezz.

Nincs életerőm semmihez.

2019. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
41%
8as vagyok ismét.Nem értem,egyáltalán nem szidtam a nőket,miért írjátok ezt?
2019. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
A 13-as válaszoló írta hogy szidtad a nőket :) Akkor jó,ha nem szidtad. Jobbulást akkor tényleg. Szerintem lehet hogy szereted a vizet, csak talán a hideg vizet nem.
2019. febr. 28. 16:27
 20/22 anonim ***** válasza:
98%
depressziósok nevében mondom, hogy az "utáljuk a vizet" általánosítás, szerintem nem igaz, csak megmozdulni nincs mindig energiánk.
2019. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!