Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az mennyire ciki hogy amikor...

Az mennyire ciki hogy amikor csak úgy minden ok nélkül elhagyott a szerelmem akkor a húgaim vàllàn sirtam ki magam felnött férfi létemre?

Figyelt kérdés
Csak úgy elhagyott egy màsik férfi miatt. Én pedig a húgaimnak sirtam mint egy kisbaba. Most mit gondolhatnak rólam?? Úgy szégyenlem. Fiatal felnöttek vagyunk.

#húg #siràs
2019. márc. 18. 17:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszokat. Nagyon jól esnek amiket ìrtatok.
2019. márc. 18. 18:52
 12/17 anonim ***** válasza:
5%
Fúúú Egy felnőtt férfi nem használ ilyen kifejezést, hogy "szerelmem". Lehet a volt csajod megunta a nyámnyila papucsokat? Vagy kinőtte a lúzerekre bukom korszakát?
2019. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
azt mondom neked,orulj neki,hogy most tortent, nem kesobb ,mikor mar csalad is lett volna,most meg konyen atveszeled,ha talalkozol vele,nez at rajta,mert ok nelkul elhagyot
2019. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
"Az mennyire ciki hogy amikor csak úgy minden ok nélkül elhagyott a szerelmem akkor a húgaim vàllàn sirtam ki magam felnött férfi létemre?" - Semennyire sem ciki.
2019. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire sem "ciki". Ők a testvéreid. Nyilván nem a szembeszomszéd vállán fogod elsírni.
2019. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%

19:19

"Fúúú Egy felnőtt férfi nem használ ilyen kifejezést, hogy "szerelmem"."


Na pont az ilyen tahó libákért nem kár!

2019. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

55% A 35%-os Nem nő, hanem férfi, a másik kategóriában szokott trollkodni...


Kérdező én örülnék neki, ha ilyen jó kapcsolatom lenne az öcsémmel. A testvéredre mindig számíthatsz.

2019. márc. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!