Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltestvér? Hogy kezdjem az...

Féltestvér? Hogy kezdjem az ismerkedést?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és megtudtam hogy van egy 11 éves féltestvérem.

Apámmal sose tartottam a kapcsolatot, már őket is elhagyta.

Ő keresett meg hogy szeretne megismerni, én viszont felek hogy nem tudom hogy alakulhat ki ebből meg testvéri kapcsolat.

Valaki volt már ilyen helyzetben?


2019. ápr. 14. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
NE vedd fel vele a kapcsolatot!
2019. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%
Ő a kisebb és mégis kezdeményezett, szóval neked tényleg semmitől nem kell félned. Megismeritek egymást,s ha nem megy annyiba marad.
2019. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Találkoztok, a többi majd kialakul.
2019. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Nem kell rögtön arra hajtani, hogy testvéri kapcsolat legyen. Sőt, később sem muszáj.

Csak adj egy esélyt a dolognak, főleg, ha a kicsinek ez ennyire fontos. Attól, hogy nem lesz testvéries a viszonyotok, még lehettek ismerősök, vagy akár barátok.

2019. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

Ne úgy indulj neki, hogy "testvéri kapcsolat", hanem egyszerüen ismeretség.

Szerintem beszélj meg vele valami találkozót és minden stressz nélkül ismerkedjetek meg.

Attól, hogy közös az apátok, még nem kell ellenségesnek lenni egymással, és ha ö érdeklödik utánad, akkor adj neki egy esélyt. MEllesleg valószínüleg ö is tart valamennyire töled meg a helyzettöl, szóval nincs okod idegeskedni.

Valami semleges helyen találkozzatok elöször, ha netán nagyon ellenszenves, akkor nem kell tovább eröltetni, de lehet belöle igen jó dolog is.

2019. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

Sehogy sem tudod meg, ha nem adsz neki egy esélyt.


Mi bajod lehet belöle?

Miért kellene rögtön legjobb testvéreknek lennetek.

2019. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Na..ő 11 éves létére milyen bátor és érett, hogy megtesz egy ilyen nagy lépést, te pedig itt be vagy rezelve.

A kérdésedre válaszolva: ő már elkezdte az ismerkedést azzal, hogy felkeresett.

2019. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Lehet későbbiekben megbánnád hogy nem vetted fel vele a kapcsolatot és kihagytad ezt a lehetőséget.
2019. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Én ugyan ilyen helyzetben voltam nemrég. Ha gondolod privátban mesélek és segítek ha tudok.
2019. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%
Ne félj, szerintem klassz kölyök lehet, ha 11 évesen kíváncsi rád, és ő kezdemenyezett.
2019. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!