Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltestvér? Hogy kezdjem az...

Féltestvér? Hogy kezdjem az ismerkedést?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és megtudtam hogy van egy 11 éves féltestvérem.

Apámmal sose tartottam a kapcsolatot, már őket is elhagyta.

Ő keresett meg hogy szeretne megismerni, én viszont felek hogy nem tudom hogy alakulhat ki ebből meg testvéri kapcsolat.

Valaki volt már ilyen helyzetben?


2019. ápr. 14. 18:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

A helyedben örülnék egy testvéri kapcsolatnak. Testvérnek lenni annyi, mint nem egyedül lenni a bajban... Valakinek lehetsz a támasza, valaki megint számíthat rád, ha gáz van. Legyél vele kedves, ennyi. Nem kell neked is ennyire örülnöd neki, mint ahogy én tenném, de azért legyél kedves. Hívd meg egy fagyira.


18l

2019. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
96%
9-es vagyok. Én tavaly márciusban ismertem meg a két húgomat, szintén apai részről. Én nem ismertem apámat, 1 éves voltam mikor elváltak majd elég zűrös évek múltán nyolcadikos koromban meghalt. Nekem igazából hiányozik, hogy nem ismerhettem. Visszatérve, nálunk a nagyobbik húgom, aki akkor volt 17, keresett meg facebookon, húsvét környékén találkoztunk, addigra már nagyon sok mindent megtudtunk egymásról, de még így is idegesek voltunk előtte. Amikor találkoztunk, az amit akkor éreztünk az leírhatatlan. Olyan szintű testvéri kötődés alakult ki amire nem is számítottunk. Szóval nálunk nagyon jól alakult és az, hogy érdeklődik utánnad az már egy nagyon jó jel. Szerintem jól fog alakulni, ne aggódj. Gondolj arra, hogy kapsz egy kis tesót :). Ne légy ellenséges hiszen egy a véretek.
2019. ápr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül testvérként kezelni, lehet belőle pl. jó ismerős.

És ráadásul ő a bátrabb! Adj neki esélyt.

2019. ápr. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!