Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megváltozna a véleményed a...

Megváltozna a véleményed a nővéredről, hogy ha megtudnád, hogy lefekszik egy 22 éves fiúval 38 éves létére? :/ 24/F

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 11:24
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Elég komolytalan és felelőtlen akkor a nővéred,hogyha 1,5után lefekszik egy olyan pasival akit nem is ismer.

Van gyereke a nővérednek?

2019. júl. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
Van egy 5 éves fia.
2019. júl. 3. 07:34
 43/57 anonim ***** válasza:
75%
És akkor mi van? Akinek gyereke van, nincs joga szexuális életet élni?
2019. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
0%

Szegény fiú ezt látja h az anyja dug egy idegennel.Te jobb példát tudnál neki mutatni.


De van joga ahhoz,de akinrk gyereke van annak tudnia kell,hogy a szülő a mintapélda.Ha ezt látja,majd minden jött-menttel ágyba fog bújni a gyerek ha felnő vagy hogy gondoltad ezt?

Ilyenkor nem árt ha a gyerekről más gondoskodik,ha már az anyuka ennyire szexmániás.


Amúgy érdekli más dolog is a szexen kívűl?Gyerekével mennyit van?Csak ilyen kapcsolatai voltak?

2019. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

Utolsó, fúj, te a gyereked előtt szexelsz?

Az nagyon perverz... Én azért nem szoktam előttük.

2019. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
0%
Nem utolsó.Úgy értettem a mondatomat,hogy a gyerek egyáltalán nem ismeri a pasit,nincs bemutatva neki és ha esetleg a gyerek meglátja őket vmilyen okból akkor azt látja h egy idegen férfit felvitt az anyja akivel rendszeresen összejár és nem beszélgetni v vízvezetéket szerelni,hanem dugni.
2019. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Remelem, nem, mert en is ezt csinaltam masfel evig.
2019. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

#46

Az előtted válaszoló vagyok. Tudom, hogy hogy értetted... De mivel voltam egyedülálló anya, és voltak igényeim... Hidd el, bőven lehet úgy intézni, hogy a gyerek még véletlen se fusson össze az aktuális partnerrel. Az enyém csak azokkal találkozott, akikkel kapcsolat is volt, és bemutattam őket egymásnak. A többieket meg minek, azokat ő nem látta.

2019. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
0%

#48

Meg tudnád mondani,hogy neked miért hiányzott a szex az életrdben vagy mit pótolt?Meddig bírtad ki nélküle?


Én egyáltalán nem igénylem évek óta.


A szexnek nincsen nagy szerepe.

2019. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

#49

Nem maga a szex volt a lényeg, hanem hogy egy évekig tartó punnyadós, "langyos húgy" kapcsolatból kilépve igényem volt arra, hogy megéljek dolgokat, amiket azelőtt nem tudtam, mert nagyon fiatalon kerültem össze az exemmel. Jó érzés volt, hogy társasági életet élek, de az érzelmi sérülést próbáltam egy ideig kerülni.

2019. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!