Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megváltozna a véleményed a...

Megváltozna a véleményed a nővéredről, hogy ha megtudnád, hogy lefekszik egy 22 éves fiúval 38 éves létére? :/ 24/F

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 11:24
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
0%

Szöval pótcselekvésbe menekültél,ahelyett h rögtön elmondtad volna a párodnak mi a probléma,szakítotok és te rendbe rakod az életedet.

Bocs,lehet nyers voltam,de a véleményemet,meglátásomat írom.

2019. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

Azt írtam le, ami a kapcsolatom után volt, nem tértem ki a többire, mert nem vot téma, de a tisztánlátás végett megteszem akkor.

Az utolsó fél év arról szólt, hogy próbáltam vele többször megbeszélni a dolgokat. Nem lehetett, mert szerinte nem volt köztünk semmi probléma, ő nem is érti, stb.

De amikor azon voltam, tegyek a kapcsolatunkért, és rendszeresen beleszart a dolgokba (nem szeretném részletezni, konkrétan mikkel, volt ott sokminden...), akkor úgy voltam vele, kész, befejeztem.

A szakítás előtt 3 héttel volt olyan, aminek nem kellett volna legyen (nem a szex hiányzott konkrétan, de aki nem biorobot, hanem nő, az talán sejtheti, hogy mi...)

Végül elmondtam. Azt is, hogy miért. Azt is, hogy elköltözök.

Megtörtént. ✔️


Közben bejött valaki a képbe. A legrosszabbkor. Mert eljátszotta, előadta, ami nekem akkor pont hiányzott az életemből. Na ennek lett olyan vége (szerencsére mondjuk jó hamar), ami aztán elindította a korábban írt folyamatot. (Szintén nem években, hanem hónapokban mérhető.)

Mindenki másképp éli meg, dolgozza fel a megélt eseményeket.

Attól nem lesz értékesebb, sem jobb senki, hogy egy képzeletbeli erényövet lakatol magára, vagy csak szimplán megszűnik nőként funkcionálni.

(Viszont magamon is tudom, minél több idő telik el, annál jobban nem érdekel, nem kell, nem hiányzik. Csak nehogy az ilyenné aztán így is maradjon...)

2019. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Szerintem veled van a probléma, nem vele
2019. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

És azzal hogy szexkapcsolatokba menekültél helyrejöttél lelkileg?


Érdekes,mert olyan feldolgozó folyamatról nem tudok,ahol a szexkapcsolat segített volna.

De hogy lehet idegennel szexelni úgy,hogy nem is vagy belé szerelmes?

2019. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

Ha azt értjük szexkapcsolat alatt, hogy 1 személlyel rendszeresen összejár az ember szexelni, sztem nekem ilyenem nem is volt (már ha 2-3 alkalmat nem nevezünk rendszeresnek ugye.)

És pont amiatt nem, nehogy előbb-utóbb elkezdjek érezni valaki iránt többet.


És volt pozitívuma, segített pár dologban. (De ebbe nem mennék itt most bele, bonyolult, összetett, és hosszú.)


"De hogy lehet idegennel szexelni úgy,hogy nem is vagy belé szerelmes?" => Már nekem sem menne. Akkor ment... De szex után elviselni, egy légtérben tartózkodni azzal, aki iránt semmi érzelem, az viszont már keveseknek megy. (És ebbe a kevésbe én sem tartozom bele.)


De a lényeg még mindig az, hogy a gyerek ebből szerencsére nem látott/hallott semmit.

Tudok esetet, ahol kevésbé volt diszkréten kezelve, anyuka azt hitte alszik a gyerek, ott volt a pasival... Azt a gyerek végig fent volt és hallgatózott.

(És nem 5 éves gyerek, hanem 10-11...)

2019. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim válasza:
100%
Ne legyél féltékeny rá, hagyd hogy élje a kis nem kevés gonddal járó életét, mert az az övé! Szereted és félted, természetes, de rögződjön benned az, hogy az az ő élete, ő rendelkezik felette, ezt kívánja az összes érzéke, ezt akarja és kívánja, ez az ő világa! Ne nyúlj bele, ha hibát vét majd megoldja, ha segítséget kér segíts de soha ne bántsd és ne is utalj a hibájára ha esetleg neked van igazad akkor sem! Ő nem te vagy, engedd szabadon élni, hiszen annyi már a korlát hogy élhetetlen a világunk! Hagyd hogy éljen, mert egy élete van és ne csak fájdalmakkal teljen neki, örülj hogy van tesód és ha bajban leszel segít neked én már tudom!
2019. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:
Nem!!!
2019. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!