Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám át akarja hívni a...

Bátyám át akarja hívni a haverjait, míg anyuék nincsenek itthon, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bátyám 21 éves, és a haverjai is több mint húsz évesek, és anyuék tiltása ellenére, bulit akar rendezni. Hívtam anyáékat, ők most myaralnak, de végül be adták a derekukat a bátyámnak, csak hogy ne zavarja őket nyaralás alatt. Nem szeretem a haverjait, mert folyton piszkálnak, nyomulnak, tiszteletlenek, főleg ha már ittak, és a bátyam nem szól rájuk, csak nevet rajtuk. Volt hogy az egyik bejött a szobámba és nyomulni próbált. Állandóan cikiznek, mert én nem iszok velük, és hogy milyen karótnyelt vagyok. Nincs hova mennem, nincs olyan barátom, akihez ékszakára bekéretőzhetnék. Mit csináljak?

L18


2019. júl. 6. 16:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sok jó filmet tudok, de ez annyira szubjektív. Te milyen tipusú filmeket szeretsz? Ha leírod, akkor mondok néhányat, ami nekem nagyon tetszett.
2019. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
ne legyen horror, se thriller, se olyan, amin sírni lehet vagy a lelkünkbe gázol. azokat nem bírom. azokat szeretem ami izgalmas és/vagy vicces, lehet fantasy is. a lényeg, hogy utána napokig ne azon depizzek.
2019. júl. 6. 19:23
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Galaxis őrzői.


Ott vannak már?

2019. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
igen, most még az udvaron vannak, szalonnát sütnek meg piálnak. a galaxis őrzőit pont nem szeretem, az egyetlen marvel film, ami nem jött be :D de jó ötletet adtál, megnézem a bosszúállókat. :)
2019. júl. 6. 19:35
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Na mi volt?
2019. júl. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nem is volt olyan durva most, mint gondoltam. Egyik se jött zargatni az ajtómat, wc-re is le tudtam menni, bátyám hozott föl pizzát, mikor megjött, kérdezte, nem akarok-e lemenni kicsit, de mondtam, hogy nem. A zene hangos volt, meg ők is, aludni nem nagyon tudtam, csak mikor már ők is elcsitultak.
2019. júl. 7. 10:29
 27/28 anonim válasza:
100%
Idióta egy bátyád lehet
2019. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy nem lett baj.
2019. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!