Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért utál a bátyám?

Miért utál a bátyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem igazán tudok aludni emiatt. Folyamatosan az jár a fejemben miért utálhat. Rákérdeztem és azt mondta nem,de érzem hogy ez nem igaz.. Igazából sosem volt köztünk szoros testvéri kapocs, mert ő 9évvel idősebb nálam. De ettől függetlenül nagyon szeretem és mindig is felnéztem rá.. nagyon fáj,hogy nem tudom miért haragszik rám és az,hogy úgy érzem már nem szeret. (Ezt a kérdést valszeg ugy is törlöm,de jólesett kiírni magamból)

2019. júl. 11. 23:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Moderátorokat is megkérheted, hogy töröljék le a kérdésed.
2019. júl. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Figyelj ha foglalkozott vele biztos szeret,meg most arrra figyel hogy nemsokára apuka lesz ami nagyon fárasztó. És csak mert nem osztottátok neg egymással az ilyen dolgokat,az nem azt jelenti hogy nem szeret. Nállunk 12 év van köztünk és imádom a tesom,csak neki is megvan a magaélete és nekem is.
2019. júl. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy utál a bátyád? Én nem gondolom, hogy utál, inkább csak nem foglalkozik veled, annyit, amennyit te szeretnél. Az utálat sokkal erősebb érzés annál, hogy minden család teli legyen vele.


Inkább azt kérdezem, hogy miért érzed azt, hogy nem szeret az apukád? És miért várod azt az apai érzést pótolni a bátyádtól? Egyáltalán van apukád? Hol van? Törődik veled?

2019. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy utálna. Bár nem írtad le részletesebben a sztorit, csak arra tippelek, hogy egyszerűen nem foglalkozik veled, nem alakult ki valamiért szoros testvéri kapcsolat. Bocs, hogy ilyet írok, de párszor hallottam ilyen sztorikat. Egy gimis barátnőmnek sem szoros a kapcsolata a bátyjával. Nincsenek se jóban, se rosszban, csak egyszerűen így alakult ki náluk. Néha szoktak csevegni. Ennyi
2019. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én még annyit fűznék hozzá, hogy lehet ő olyan típus, aki nem tudja úgy kimutatni a szeretetét, ahogy szeretnéd.:) De attól függetlenül szeret Téged!!:)
2019. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!