Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy gyógyuljak ki a depresszi...

Hogy gyógyuljak ki a depresszióból?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki megkérdezné, voltam már pszihológusnál és mondanom sem kell nem segitett.

Már lelkileg nagyon elvagyok fáradva.

Kiközösitenek és nagyon fáj, hiába sulit nem válthatok itt még 2 évem van és ki kell birnom, mindennel bepróbálkoztam de nem győztem meg anyát pedig komolyan is próbáltam beszélni vele.

Az osztályban azért közösitenek ki mert csendes vagyok, ez azért van mert valamit érzek ilyenkor a torkomnál és nem jön egy szó se, de utálom ezeket :

Jó ha egy évben egyszer megszólal

Egy hang se jön ki a torkán

Ilyenek :( nagyon bánt :(

Volt hogy 2 napig volt egy kis magabiztosságom de az is elszált

:(

Valami tipp hogy legyenönbizalmam? Volt valaki hasonló helyzetbe? Mi lett a vége?



2019. nov. 26. 21:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Hogy lett önbizalmad?
2019. nov. 26. 21:23
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

Mindenki különleges és pótolhatlan. Ezt jól jegyezd meg. Ami nem öl meg az megerősít. +mindig foglald le magadat valamivel: olvass, sportolj, tanulj, imádkozz.

Itt egy motiváló videó:


[link]


A remény sosem hal meg. Ne feledd. Isten is nagyon szeret.

2019. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos választ ❤️
2019. nov. 26. 22:03
 4/19 A kérdező kommentje:

Szeretnék valamilyen karate / boxra járni

Ha új társaságba kerülnék ahol senkit nem ismerek , segitene? A sport segitene?

2019. nov. 26. 22:35
 5/19 anonim válasza:

Nekem a zene adott önbizalmat. Mióta metált hallgatok és megváltozott a kínézetem, az önbizalmam a helyén van. Alakíts ki egy egyéniséget, a lényeg, hogy magadnak tetszél (vagy tetsz..hogyan kell ezt írni? XD). Találd meg az értékeidet és magadban nyugodtan nézz le másokat. Tegyük fel, hogy jó vagy idegen nyelvekből, matekból, esetleg valami művészetből. Tűzd ki célul, hogy nagy ember legyen belőled és akkor majd te nevethetsz rajtuk.

Engem azért közösítettek ki, mert gépen játszottam és animéket néztem. Meg kell tanulni le**zarni mások véleményét. Én tetszem magamnak, van tehetségem, innentől a többiek nem érdekelnek, a legtöbb úgysem viszi majd semmire az életben.

Szóval azt tanácsolom, hogy próbálj ki leginkább művészeteket (zene, rajz, tánc, írás, stb.), találj magadra valamiben és folytsd bele a bánatod. Legyél kicsit nárcista magadban.

2019. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én elég jól tudok angolul, jól sikerülnek belőle a dolgozatok.

Egyáltalán nem tudom mi a stilúsom, azt sem rudom meghatározni mi a kedvenc szinem :S és nagyon furcsa mikor valamit akarok bakkor olyan mintha nem lenne gondolatom semmiről és elkezdek felfele nezni mintha keresném nagyon furcsa és semmire sem emlékszem nem tudom ki mit mondott tegnap vagy én mit csináltam teljesen összefyolnak a napok :(

2019. nov. 26. 22:43
 7/19 A kérdező kommentje:
Olyan mintha fogokpzatosan veszteném el az emlékzetem régebbről semmire se emlékszek arra sem mi volt pl tavaly nyáron vagy hogy hol voltunk nyaralni nem tudkm mit tegyek teljesen kétségbe vagyok esve kérlek szépen segitsetek :(
2019. nov. 26. 22:44
 8/19 A kérdező kommentje:
Bocsi ha valamit félre irtam
2019. nov. 26. 22:45
 9/19 anonim válasza:
Ajánlom a Kalapács zenekart. Hallgasd meg tőlük az ,,Életreítélt" vagy a ,,Dühös nemzedék" albumot. Hátha magadra ismersz egy-két számban. Egy próbát mindenképp megér. Esetleg az Ossiantól az ,,Ítéletnap" albumot. Ha mindenki elhagy, a zene akkor is ott van veled, ezt sose felejtsd el.
2019. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most megkeresem és meghalgatom.

Nem tudom ismered e esetleg a sabatont? Night withes ilyesmi zenét én szoktam azt halgatni nem szeretem ezeket az új felkapott előadókat mint usnk,lilg hasonlók

2019. nov. 26. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!