Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan gyógyuljak ki a depress...

Hogyan gyógyuljak ki a depresszióból?

Figyelt kérdés

Visszaestem a depresszióba.Nem merek senkinek se szólni.Senkit se érdekelne.Ronda vagyok és kövér.Szüleim amikor kicsi voltam folyton veszekedtek és apukám vert engemet és a tesómat is.2 legjobb barátnőm van a többi csak haver.Az egyik BFF em szinte csak magáról beszél és nem is merek magamról beszélni és sokszor sajnáltatja magát.De ha ezt felhozom neki akkor jon azzal hogy én meg miket csinaltam.Tudja hogy tetszik nekem egy fiú (aki nem szeret engem viszont) és a BFF em mondja hogy vele milyen rendes meg a kozos daluk meg stb stb.Amúgy szerintem annak a fiunak ő tetszik.A másik BFF emmel minden rendben van o mindig meghallgat én is ot stb

Anyukámmal sosem tudok beszélni szinte le se szar fontosabb neki az öcsém meg a férje.Alig van étvágyam.Szinte mindig gombóc van a torkomban mert sírnom kell.A suliban a jegyeim jok bar kezdenek lejjebb csuszni.Persze mindenkinek azt mutatom hogy jol vagyok.



2019. febr. 2. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nem vagy könnyű helyzetben,de nem reménytelen.

Ahogy olvasom, a szüleiddel nem jössz ki jól. Arról sajnos nem írtál milyen a kapcsolatod a testvéreddel, de ha elég jó, vele beszélgethetsz erről.

Ha az egyik BFFed így videlkedik veled, akkor az nem BFF. A másikról azt írtad meghalgatjátok egymást, neki elmondhatod nyugodtan.

Suliba jársz még, a haverokkal is szorosabbra fűzheted a kapcsolatod, új barátokat is szerezhetsz más osztályokból.

Beszélhetsz az ofőddel is,de szigorúan csak ha jófej. Ha van iskolapszihológusotok ne szégyelj segítséget kérni tőle. Nekik titkot kell tartani, amit neki elmondasz azt ő nem fogja továbbadni senkinek.

Ne mutasd azt hogy jól vagy. Csak gyülemlik benned a feszültség, és ellőbb-utóbb ki fog törni.

Ezek mellett nem csodálom ha nem tudsz enni, de sajnos valószínű hogy ez csak akkor lesz jobb, ha te is jobban leszel.

Merj sírni! Ne túl gyakran, de néha megkönnyebülsz egy kiadós sírástól.

Sok sikert és kitartást!

2019. febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szoktan sirni de csak ha egyedül vagyok.Van eg félöcsém ő 6 hónapos őt szeretem de neki nem tudom elmondani.Van egy fiú testvérem 14 éves de őt inkább hagyjuk.Van 2 félnővérem az egyikkel csak hónaponta találkozom a másikat meg kb. 1 éve nem láttam.
2019. febr. 3. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!