Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy gyógyuljak ki a depresszi...

Hogy gyógyuljak ki a depresszióból?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki megkérdezné, voltam már pszihológusnál és mondanom sem kell nem segitett.

Már lelkileg nagyon elvagyok fáradva.

Kiközösitenek és nagyon fáj, hiába sulit nem válthatok itt még 2 évem van és ki kell birnom, mindennel bepróbálkoztam de nem győztem meg anyát pedig komolyan is próbáltam beszélni vele.

Az osztályban azért közösitenek ki mert csendes vagyok, ez azért van mert valamit érzek ilyenkor a torkomnál és nem jön egy szó se, de utálom ezeket :

Jó ha egy évben egyszer megszólal

Egy hang se jön ki a torkán

Ilyenek :( nagyon bánt :(

Volt hogy 2 napig volt egy kis magabiztosságom de az is elszált

:(

Valami tipp hogy legyenönbizalmam? Volt valaki hasonló helyzetbe? Mi lett a vége?



2019. nov. 26. 21:22
1 2
 11/19 anonim válasza:
Ismerem, nem tartozik a kedvenceim közé, de héj, azért király hangzásuk van.
2019. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tetszik a zene amit ajánlottál (életre itélt) szoktam hasonlót halgatni de nem igazán ismerem ki magam olyan mintha ebben a testben kellene mutatkoznom de nem tudom kié és hogy mit akar
2019. nov. 26. 22:57
 13/19 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek a törzsközösségek már csak ilyenek. Ha kicsit is különbözöl kiközösítenek. Ettől te nem vagy kevesebb.

Két lehetőséged van sztem: vagy eljátszod, hogy te is olyan vagy, mint a többség (mint ahogy sokan teszik), vagy a sarkadra állsz, kijelented, hogy ez vagy te, fogadjatok el, vagy hagyjatok békén. Én az utóbbit javasolnám. Az önbizalom is innen jön.

Az emlékezetkiesés meg nem hangzik valami jól, azzal orvoshoz kéne menni.

2019. nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Sportolás sokat segíthet, de ilyesmik is mint pl. focimeccsre járás.
2019. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg youtube-on Brian Tracy: A főnix szemináriuma eladás sorozatot. Csodát tesz.
2019. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm miindenkinek
2019. nov. 28. 16:23
 17/19 anonim válasza:
Hany eves vagy ?
2019. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?

Fiú vagy lány vagy ?

Mi az érdeklődési köröd/hobbid ?Legyen az akármi zene vagy sorozat sport videójáték.

Az osztálytársaidnak vannak hobbijai amiben te is részt tudnál venni ?


Sajnos valamilyen szinten alkalmazkodnod kell hozzájuk.

Nem kell feltétlenül barátoknak lennetek elég ha csak közelebb kerültök egymáshoz így jobban el fognak fogadni.


Na én pont ezeket nem csináltam meg anno gimiben.Pedig így visszagondolva nem is lett volna annyira nehéz.


Egyébként más beszólásaik is vannak feléd ?


Esetleg megpróbálhatnál velük beszélni.Tudom nehéz de hidd el másik iskolában se lenne sokkal jobb ha alapból(vagy valamilyen okból) csendes típus.

Én is ilyen vagyok.

2019. nov. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. nov. 29. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!