Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó fáradtság, kimerültség...

Állandó fáradtság, kimerültség érzés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

35 éves férfi vagyok, és már kb. 7 éve mindig kimerültebben ébredek, mint ahogy lefekszem. Lassan 12 éve teljesen fordított életmódot élek, hajnal 4-5 körül fekszem le, és 11-dél körül kelek fel. De a 8 óra alvás ellenére szinte mondhatni fáradtabban ébredek, mint ahogy lefeküdtem...

Laborvizsgálataim teljesen jók, pajzsmirigyem rendben, cukor rendben, szív rendben.

Mitől lehet ez a nagyfokú kimerültség? Azt hozzáteszem, hogy sokat szorongok, állandóan kattog az agyam valamin .

Valamint a fordított életmód is közrejátszhat, hogy 8 óra alvás ellenére nem kipihenten ébredek? Mindig teljesen lehúzott redőny mellett alszom, elég sötét szobában.


Minden segítő, és valóban hozzáértő választ szívesen fogadok.


35/F



2019. dec. 28. 21:38
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Utóbbi 2 évben rengeteg stresszeltem és az önértékelésem majdnem nullára lecsökkent. Ilyen lelki probléma produkálhat simán ilyen tüneteket?
2020. jan. 3. 03:03
 22/22 szamo77db ***** válasza:
Legalábbis nem zárható ki.
2020. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!