Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért követkenek el az emberek...

Miért követkenek el az emberek öngyilkosságot?

Figyelt kérdés
Féoleg sztárok miért k=ovetnek el öngyilkosságot mikor alacsony tesztoszteron az oka minden baj ha magas akkor minden rendben van miért nem vesznek az emberek is tesztoszteront ha problémájuk van eggyáltalán az orvosok is miért írnak fel mást nem értem ?? Hát eigen mert ugye biznisz de tényleg miért k=ovetnek ela sztárok akkor miért nem vesznek tesztoszteront és minden meg van oldva ??? vagy tévedek , ?

2020. jan. 3. 13:14
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
28 évesen korai azt megismerni. Olyan szereket szedsz, amik ide vezetnek. Le kell vele állnod, vagy belehalsz előbb-utóbb.
2020. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
pont ez volt a baj hosszú történet lene elmeseélni még fiatla fejjel volt 25 éves elmúltam akkor még ezen az oldalon nem voltam fent na és olyan filemt néztem amit nem kellet volan olyanon nevettem volna amin nem lett volna szabad bele se gondolva a k=ovetkezményekről és utánna olyant írtam ami nem kelet volan de főleg olyanon nevettem amin nem kelett volan az volt a probléma főleg ebből lettek következmények és volt egy telefonom azt ugye odadtam saját kezűleg valakinek volt benne két videó amiben káromkodtam ismerőseimhez lemondtam őket durván másik pedig féllek anyámtól mert olyan dolgokat tapasztaltam amit egy átlagos ember nem nagyon hosszú lenne ezt leírni de nagyon ráfáztam megkárosodott az életem az életformán eltörlődött a multam jeleben pedig sokszor szenvedek nem is lehet elmagyarázni ezt
2020. jan. 3. 20:19
 33/40 anonim ***** válasza:
Pl. Gyógyíthatatlan betegek ès elegük lesz.
2020. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
jaja azt tudom de sima emberekre gondoltam vagy például sztárokra !!
2020. jan. 5. 16:41
 35/40 anonim ***** válasza:
Èn racionàlisan csak akkor lennék öngyi, ha kiderülne hogy halálos beteg vagyok. Feleslegesen nem kínlódnèk.
2020. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Sztàrok szerintem akkor is öngyik lesznek ha nem tudnak mit kezdeni a sikerrel vagy elbuknak mint sztár.
2020. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Ja és hogy mi van utána? Hát a halál nem rossz inkàbb amíg odáig eljutsz. Vagy semmi vagy Mennyorszàg vagy reinkarnàció
2020. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
az a baj hogy halál után van élet a tudat tovább él a földön sem agy az agy sem más biologiai funkció nem képes létrehozni gondolatot huszoneggyedik században megtundi ezt nagy dolog halál után is van élet tudat továb él személyiégünk máslétformában megnyilvánul !!
2020. jan. 5. 22:08
 39/40 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk biztosan mi van a halál után...
2020. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
én tudom
2020. jan. 8. 12:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!