Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért követkenek el az emberek...

Miért követkenek el az emberek öngyilkosságot?

Figyelt kérdés
Féoleg sztárok miért k=ovetnek el öngyilkosságot mikor alacsony tesztoszteron az oka minden baj ha magas akkor minden rendben van miért nem vesznek az emberek is tesztoszteront ha problémájuk van eggyáltalán az orvosok is miért írnak fel mást nem értem ?? Hát eigen mert ugye biznisz de tényleg miért k=ovetnek ela sztárok akkor miért nem vesznek tesztoszteront és minden meg van oldva ??? vagy tévedek , ?

2020. jan. 3. 13:14
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Neked agyadra ment a tesztoszteron.

Még mindig abszolút laikusként egy kérdés hozzád, hozzáértőhöz: az öngyilkosságok nagy része magányosság vagy szerelmi bánat miatt történik. Szerinted a tesztoszteron kanossá teszi az embert, és akkor nem lesz öngyilkos. Mi van azokkal a jelöltekkel, akik nem találnak párt, vagy akit akarnak, annak nem kell? Ha tovább erősítik a megélhetetlen vágyat, az majd jó lesz?

2020. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
hát igen logikus mert akkor nem akr az ember lenni öngyilkos szerelmei bánat férfiként tesztoszteron növeli stb
2020. jan. 3. 14:51
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Te viszont ne szedj több tesztoszteront, jobb lesz mindenkinek.
2020. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
én nem szedek tesztoszteront ponzt ez a baj hogy ezt kelen szurni kele amugy érbe azt kelene lehet mert akkor kívánnám a szexet !!
2020. jan. 3. 19:23
 25/40 anonim ***** válasza:
Állj le a többi cuccal, akkor majd kívánod.
2020. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
hát igen mivel szedek olanzapint meg neurol xanax de anyám akaratából szedem mert megmondom őszintén voltam pszihiátrián ugyanis odaáig süllyedtem hogy nem mertem magam maradni otthon futottam anyám után mindehova mivel a közelmúltban olyanokat áttéltem amit egy átlagos ember nem nagyon rosszakon keresztül mentem és a hall utáni életet is én bizonyítottam be egy telefont kiadtam a kezemeből és ugyanazokat áttéltem mint aki inkább el se mondom mert katasztrofa hidd el lehet cserélném velem nem lennél a helyembe ma is elmenteme gy bevásárlók=ozpontba hazajövetelnél jövök mondom magamban eljárok fitneszbe edzeni esgzer csak megált egy aututó és azonnal olyan érzésem támadt na ez rám fog támadni nekem akar jönni ugy hogy nagyon nem jó életem mint ha ellenék átkozva komolyan mondom !!
2020. jan. 3. 20:00
 27/40 anonim ***** válasza:
Vissza kéne menned, mert egy időzített bomba vagy. Hány éves vagy?
2020. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
lassan 28 éves leszek de miért kelene vissza menem nem értem ha ugyanazokat áttélted volan mint én te is ugyanigy gondolkodnád hidd el !!
2020. jan. 3. 20:05
 29/40 anonim ***** válasza:
Le kéne jönnöd ezekről a szarokról, mert belehalsz. Egyedül pedig nem fog menni.
2020. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
jaja végre aki törődik velem valahogy helyre kelene honzom az életemet belehalok és mi van ha azt mondom hogy van a halál után élet arra mit mondasz??
2020. jan. 3. 20:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!