Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért követkenek el az emberek...

Miért követkenek el az emberek öngyilkosságot?

Figyelt kérdés
Féoleg sztárok miért k=ovetnek el öngyilkosságot mikor alacsony tesztoszteron az oka minden baj ha magas akkor minden rendben van miért nem vesznek az emberek is tesztoszteront ha problémájuk van eggyáltalán az orvosok is miért írnak fel mást nem értem ?? Hát eigen mert ugye biznisz de tényleg miért k=ovetnek ela sztárok akkor miért nem vesznek tesztoszteront és minden meg van oldva ??? vagy tévedek , ?

2020. jan. 3. 13:14
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem vesznek az emberek is tesztoszteront ha problémájuk van eggyáltalán az orvosok is miért írnak fel mást nem értem ??"

Először is:

Mert az emberi / állati hormonrendszer működése nem ilyen egyszerű.

A hormonok láncolatban működnek, egyikből van hogy kialakul a másik, függenek egymástól, és minden emberi szervezet más "beállitásokkal" üzemel, az életkorához, neméhez, genetikai adottságaihoz, életviteléhez, földrajzi helyéhez, szokásaihoz mérten.

Ebbe akár "orvosilag" is belepiszkálni, olyan mintha szemöldökcsipesszel szerelnének atombombát. (remélem találó hasonlat) Tesztoszteronból is szerintem több fajta van.

Másodszor: Vannak meggondolatlan öngyilkosok, akik visszacsinálnák, ha tudnák.

Vannak gyógyíthatatlan betegségben szenvedők is akiknek már kínszenvedés élni, mert mondjuk olyan tüneteik vannak amit nem lehet sehogy enyhíteni (pl: Állandó fülcsengés / szédülés ami nem hagy aludni, vagy más komoly fájdalmak vagy hallucinációk).

Vannak olyanok is képtelenek feldolgozni valamit, és emiatt szenvednek annyira, hogy ettől megszabadulnának legszivesebben. (pl: A saját gyerekei halálát okozta szánt szándékkal vagy szenvedélybetegsége miatt amitől nem tud szabadulni).

Sorolhatnám még, hogy mennyi verziója létezik az emberi nyomornak, de próbáljátok inkább elképzelni.

2020. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
na igen a nyomor most jó hasonlatokat is írt a pénz de például hírességek akik tele vannak pénzel sztárok olyanok miért aztán kitujda de most már megtudom érteni
2020. jan. 3. 13:43
 13/40 anonim ***** válasza:

Három lehetőség van.

-Troll vagy

-Gyerek vagy

-Szimplán ostoba vagy

2020. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

A hormonrendszert egyébként legjobb ha úgy képzelitek el, mint a kétkarú mérlegeket összekötve.

Ha bármelyik mérleget kibillentitek az egyensúlyából, vagy rátesztek valamennyi súlyt a többi is reagálni fog.

Az pedig már csak a mérleg rendszertől függ, hogy mikor áll vissza az egyensúly, ha egyáltalán visszaáll.

Vannak súlyok amiket csak egyszer tesztek rá a mérlegre, de többet nem lehet levenni.

2020. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
hát 28 éves vagyok de még mindig gyereknek érzem magam mégis valahol úgy érzem magam mint ha lennék egy 80 éves ember vagy annál több is elég sok mindenen keresztül mentem mondhatnám így is ezt hosszú lenne leírni de én csak sziplán feltettem azért mert magas tesztsoszteronszintel képzelenség elk=ovetni öngyilkosságot hisz ha valki kívánja a szexet mert eleve a tesztoszteron kábíttoszer ezért gondolom hogy képtelenség miért nem nyúl sok ember ehhez a szerhez megmondom én mert biznisz az orvosoknak részéről felírni a sok gyóysgzert haszna van álamnak belle
2020. jan. 3. 13:51
 16/40 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben a gyógyszer. Amikor szedtem azt antidepresszánst akkor felerősödtek az öngyilkossági gondolataim és megakartam halni. Majd miután elhagytam,már nem akartam. Ugyanez volt az antipszichotikumnál is.
2020. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
na látod mégis csak igazam van mert biznisz mindeggyik szemetet érnek összes antidepresszáns meg a többi hasonló pszihikai gyósgzer smindt csak hasznot hozza álomnak !!!!
2020. jan. 3. 14:06
 18/40 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=kCbi5Z9OIg8 itt megmondja a tuti eggyik példaképem és biztos használt tesztoszteront ami ugye pozitívvá teszi még a dolgot !!
2020. jan. 3. 14:07
 19/40 anonim ***** válasza:
A sztárok többsége valamilyen gyógyszert,drogot szedett az öngyilkossága előtt. Mint pl. Chester,Aviici,és Heath Ledger. Heath-et a Xanax túladagolása ölte meg.
2020. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
az iagaz de akkor miért nem probáltáka a tesztoszteront akkor biztos nem lettek volna öngyilkosok !!
2020. jan. 3. 14:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!