Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik azokkal az emberek...

Mi történik azokkal az emberekkel akik öngyilkosságot követnek el, de túlllik?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy elöször kezelik a sebét, összevarják érfelvágás esetén. És utána haza mehet a családjához, vagy pszichiátrián kell feküdnie? Vki ezt irja vki azt akkor most mi az igazság? Kérlek bennneteket olyan irjon aki ténylegese érdemi informáciot tud az esetröl. Köszönöm.

2019. máj. 27. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Egyértelmű hogy mint önveszélyes ember, nem sétálhat ki csak úgy a kórházból ahogy kedve tartja. Pszichiátriára kerül, és nem oda ahol szabadon mászkálhat.
2019. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Engem simán hazaengedtek, pszichológushoz jártam pár alkalommal, de ennyi.
2019. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen fölösleges privátban írni. Elég baj ha a család hazaviheti, én ilyennel még nem találkoztam. Az az öngyilkos abban a környezetben jutott az öngyilkosságig. Semmi keresnivalója ott mindenféle kezelés, szakorvosi támogatás nélkül. Hazaviszik, aztán ha nem figyelnek rá tíz percig, befejezi amit elkezdett. A családnak sem eszköze, sem képesítése hogy kezelni tudja ezt a helyzetet.
2019. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vyla ***** válasza:
100%
Én is hallottam már ezt is azt is...Viszont a saját tapasztalatomat is le tudom írni... Gyógyszertúladagolas: sürgőssegim elláttak...éjszakára bent tartottak majd reggel jött értem egy betegszállító és átvitték a pszichiátria...mondjuk én nem nagyon voltam képbe..ott mindenféle papírt elém raktak...H beleegyezem a betegfelvetelbe meg ilyenek ...viszont azt is mondták ha nem írom alá akk vmi kamarát v mit összehívnak és ott döntenek a sorsomrol...szval akk is bent tartottak vna....a hivatalos az 10nap. Én többet voltam bent..De az egyik szobatarsam az eret vágott viszont megbánta bla bla bla ...őt ki is engedték 10nap után
2019. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltam felakasztani magamat. A kötél nem nyomta el a nyakamat annyira hogy beliluljon,de nagyon fájt,és a kötél nyoma is meglátszott. Bevittek a pszichiátriára,és 3 hétig voltam bent. Aztán hazaengedtek.
2019. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm nyugtatókat vett be. Magatehetetlen állapotban találtak rá. Mentőt hívtak. Kimosták a gyomrát. Aztán lélelgeztetőgepen volt, mert olyan súlyos allapotba került. Pár nap után levették róla. Zártosztályra vitték és hozzáközözték az ágyhoz. Mivel nem akart enni azt mondták szondát kap és erőszakkal fogják táplalni ha nem eszik. Így kénytelen kelletlen evett valamit. Szörnyű hely volt. Rácsok az ablakon, a szobatársa öngyilkossagot próbált elkövetni a wcben, felakasztani magát a rácsra. Nem egy vidám hely. 2 vagy 3 hét után a család közbenjárására és ígéretére, hogy felügyelik kiengedték. De ha ez nincs akkor nem tudom meddig lett volna ott. Pszichiáterhez járt utána....mondjuk előtte is.....
2019. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Apivorous válasza:
61%
Közeli barátom mániásan került be zárt osztályra. Volt mellette egy olyan srác, aki hosszában vágta fel az erét a bal karján. Csoda, hogy túlélte, őt is sokáig bent tartották.
2019. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!