Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tavaszi fáradtság vagy betegsé...

Tavaszi fáradtság vagy betegség jele?

Figyelt kérdés

Pár hete vannak olyan napjaim, mikor egyszerűen olyan vagyok, mint egy halott. Ma is ezt érzem, nyomott vagyok, álmosság van rajtam, szemeim is fájnak vagyis olyan, mintha nyomás lenne az egész fejemen. Félek, hogy betegség, de nyugtassatok meg, hogy csak ez a fránya tavasz okozza.:(

Félek a betegségektől, főleg a hányós betegségektől. Emetofóbiám van.



2020. ápr. 21. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
En is igy erzem magamat. Az allergiam is most sokkal erossebb. A munkahelyemen majd elalszom, ahogy hazaerek kipattan a szemem. Ma mar veszek be egy szem xanaxot, mert igy nem lehet dolgozni... :/
2020. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavaszi fáradtság és stressz, ami ebben a helyzetben nem csoda. Én is hetek óta rosszul éreztem magam, délutánra annyira legyengültem, hogy le kellett feküdnöm. Az orvosom Magne B6-ot javasolt, mióta szedem jobban érzem magam.
2020. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam kicsit. Na az a másik, az allergiám nekem is súlyosabb, köhögök, mint valami tüdőbeteg, dugul az orrom, stb.:( elmúlhatna már.
2020. ápr. 21. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen a tavasz is s a stressz is ami mostanaba van. Pihenj eleget relaxalj egyél vitaminokat igyál eleget es ha ugy erzed faradt vagy pihenj le.
2020. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!