Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szégyen, ha nehezen bírom az...

Szégyen, ha nehezen bírom az éjszakázást?

Figyelt kérdés
Ez egy őrző-védő cég, még csak a három éjszakát csináltam végig, 20 órától reggel 8-ig tart egy műszak, de már most úgy érzem magam, mintha kifacsartak volna, még úgy is, hogy 8-9 órát alszom napközben, lehúzott redőny mellett. Sajnos rábeszélni is hagytam magam, mivel itt nem kell megszakadni címszóval, nem mintha büdös lenne a munka, de valóban csábító volt az ajánlat. Valóban, de az éjszaka gyilkos. Vagy hozzá lehet szokni idővel? Nem siránkozás akar lenni, kalapomat emelem, aki bírja az éjszakázást könnyebben. 21/F
2020. jún. 24. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd megszokod az éjszakázást de az éjjeli alvást nem pótolja a nappali szóval kifacsar egy szinten

Próbálj meg füldugót venni a patikában alváshoz hátha azzal jobban kipihened magad

2020. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem veletlen lett kitalalva hogy az ember ejszaka aludjon,ezzel felboritod a biologiai oradat,de meg mindig kevesbe karos,mint a 3 szak.egyebkent hozza tudsz szokni idovel,kerdes hogy neked mennyire eri meg...jobb resze hogy nem egy gyarban szakadsz meg,idovel mar nem lenne ez problema,csak nehezen fogsz tudni visszallni a normalis idoben alvasra.
2020. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éjszaka alvásra van, nem hiába az a legpihentetőbb. Éjszaka 23:00 és 4:00 óra között a legpihentetőbb az alvás. Dehogy szégyen! Éjszakai műszak mindenkit megvisel. Van, aki jobban, van aki kevésbé bírja. Nekem halálom konkrétan, mindig zombiként mentem haza éjszakásból... Aludhattam kora délelőttől késő délutánig/kora estig, anélkül, hogy felébredtem volna, megvolt rövid ideig a "de jót aludtam, friss vagyok" érzés, de hamar el is múlt, utána 2. éjszaka éjfél, fél 1-1 óra körül holtponton voltam ugyanúgy, munka teljesítményem sem olyan volt éjszakásban, mint nappalosban, kólát, 2 Monstert betoltam, de kín szenvedés ennek ellenére is éjszaka dolgozni, utálom, gyűlölöm. Ha csak nem úgy adódik az életem, de soha nem vállalok el 3 műszakos melót, az hótziher.
2020. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy jobban aludjak, mindig bekajáztam reggel, meló után. Nem ettem magam degeszre, de hogy rendesen jól lakjak, és ne zavarjon az éhségérzet az alvásban, meg ne ébredjek fel emiatt is, mindig ettem eleget, aztán egy jó meleg zuhany, meg kamilla-levendula nyugtató tea. Alvás előtt ~8 órával nem érdemes koffeint fogyasztani, kerülni kell elalvás előtt néhány órával a túl cukros dolgokat. Sört is merem ajánlani, ha szereted, a komló nyugtató hatású.
2020. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!