Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha félek mindig percekig...

Ha félek mindig percekig remegek és nem tudok tenni ellene. Lehet ebből pánikbetegség ha nem szüntetem meg az adott tünet okát?

Figyelt kérdés
Egyébként a barátom miatt van ez és már léptem ezügyben csak az érdekelne hogy ha továbbra is hagynám hogy tonkretegyen kialakulhat pánikbetegség?

2020. szept. 22. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A remegés az idegtől, feszültségtől van, konkrétan az adrenalintól. Már hogyne tudnál tenni ellene, millió technika van erre. Sétálj, bicajozz egy nagyott, aztán meg relaxálj, olvass, hallgass nyugis zenéket.

Akinek ilyen klassz barátja van, annak nem is kell ellenség. :) Én kivágnám, mint a macskát szarni.

És igen, kialakulhat pánikbetegség a folyamatos stresszeléstől, idegtől.

2020. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első körben dobd ki a barátodat! Komolyan mondom. Ha ő a feszültség forrása, és ráadásul ilyen rossz hatással van rád, akkor ez az első. Utána próbálj meg valami relaxációs tevékenységet. Ha nem lesz az életedben, aki ezt indukálja, hamar csökkenni fog a stressz.
2020. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg barátnők, akik támogatnak ilyen helyzetben, vagy vmi közös program? Amúgy dobd a pasit!
2020. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!