Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan győzitek le a hipochond...

Hogyan győzitek le a hipochondriát?

Figyelt kérdés

Minden napomat meg keseríti szinte kisebb nagyon kihagyásokkal. Pánik beteg is vagyok de azt már fogjuk rá hogy az évek alatt megtanultam leküzdeni több kevesebb sikerrel.

Viszont mindig van valami betegség amit beképzelek magamnak. Általában a daganatos megbetegedéseket. Múlt hónapba nőgyógyászati rákszűrésen voltam hetekig ezen idegeskedtem mi lesz az eredmény, mi van ha valóban bajom van, el is kezdett fájni a hasam alja. Aztán most egy pár napja már fáj a fejem kicsit szédelgek is meg olyan zavarosnak érzem inkább a fejem ez a jó szó rá. Folyamatosan azon kattog az agyam hogy mi van ha agydaganatom van szinte nem tudok szabadulni ettől a gondolattól. Kimerült is vagyok fáradt is. Aki járt már hasonló cipőben, hogyan sikerült leküzdenie?



2021. márc. 20. 12:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#8 Valóban lehet, hogy most a kineziológia nem működik, mert ahhoz személyes találkozás kell, de a pszichológusok online is dolgoznak.
2021. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!