Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Pánikroham?

Mi lehet ez? Pánikroham?

Figyelt kérdés

Mikor valami rossz történik velem és elkezdek sírni, akkor ez történik (próbálom leírni, bár általában kiesik ez a pár perc az életemből):

Szóval összeszorítom a szemem, a fejem is, szinte befeszítem a nyakizmaim, nem kapok levegőt, ha mégis akkor őgy érzem mindjárt elhányom magam, közben folyik a könnyem, majd kicsit ellazul mindenem, utána újra görcsbe rándul..

Kb 5-10 percig tart, és utána alig emlékszek arra, ami történt.


2010. szept. 30. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hűha, köszi ezt a bő választ, akkor esetleg mi lehet?
2010. szept. 30. 21:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Először is leírhattad volna a korodat, nehogy hisztinek gondoljuk a dolgot. Másodszor, mit jelent az, hogy ha valami rossz történik velem? Megrug valaki? Tehát ezt a "rohamot" mindíg megelőzi valami rossz dolog? Írjál ilyent. És ha nem jön a rossz, akkor nem is jön elő ez a dolog?
2010. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne?

Te írtad, hogy magadnak csinálod: "összeszorítom a szemem, a fejem is, szinte befeszítem a nyakizmaim"

2010. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De nem direkt feszítem be, hanem ilyen kényszer és ellazítani sem tudom..


Akkor jön elő, mikor pl szakítunk valakivel (most ilyen nem lesz), vagy pl rájövök újra és újra, hogy egyszer meghalok, mindent hátrahagyok magam után.. Tegnap is ezért jött elő..


Amúgy 15/L

2010. okt. 1. 06:13
 6/8 A kérdező kommentje:
És nem hiszti, néha nagyon váratlanul jön, egyszer volt olyan, hogy valami miatt beégtem barátom előtt, amin csak röhögtünk, és jött ez az egész, ö átölelt, én meg annyira magamon kívül voltam, hogy véresre karmoltam a hátát... :S
2010. okt. 1. 06:14
 7/8 anonim válasza:

Úgy tudom az epilepsziának ilyen tünete ,lefolyása is lehet.

Mindenképp idegi alapú.

2010. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el a háziorvoshoz, és mondd el neki. Ő majd tudni fogja, hogy esetleg kell e további kivizsgálás. Semmiképpen ne hagyd annyiba a dolgot. Ezek a "bajok" nem szoktak maguktól meggyógyulni. Ha már cigizel, akkor próbáld meg elhagyni.
2010. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!