Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez pánikroham volt? Vagy mi más?

Ez pánikroham volt? Vagy mi más?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és alig egy órával ezelőtt elkezdtem gondolkozni az életemen, a napjaimon,hogy semmit nem csinálok, nincs egy igaz barátom se. Van 1-2 de azok is csak suli időben, meg van egy olyan barátnőm, akivel néha találkozom, de csak lelki szemetesnek vagyok jó neki. Mások buliba járnak meg ilyesmi, néha én is elmegyek, akkor jól is érzem magam, de nem bírnám, nekem az elég havi 1-2 alkalommal. Nin háziállatom(pedig nagyon szeretnék, de nem kapok) szóval ez is kihúzva. Semmi értelmeset nem tudok tenni. És ez kicsit felzsklatott és sírni kezdtem, de ahogy kicsit megnyugodtam hírtelen kapkodva vettem a levegőt és egy kicsit szédültem is, olyan volt, mintha el akarnék ájulni, de nem. Utána megnyugodtam teljesen. Mi volt ez?
2011. aug. 3. 13:51
 1/2 tetris ***** válasza:

Semmi komoly! Egy kis lelki libikóka.

Attól, hogy nincs kismillió haverod, és nem jársz el minden hétvégén buliba, ettől te még egy teljesen normális ember vagy! Most éppen egy kis lelkizés tört rád, és kész ennyi. Nem kell túlspilázni a dolgot. Nincs semmi baj!!!!

2011. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem éppen csak most tört rám a kis lelkizés...mióta az eszemet tudom ilyen vagyok...csak eddig nem volt ilyen erős.
2011. aug. 3. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!