Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez pánikroham volt? :S

Ez pánikroham volt? :S

Figyelt kérdés
Szeretkeztünk barátommal, kért tőlem valamit, de nem sikerült megcsinálnom... Ideges lettem, annyira, hogy alig bírtam kimondani, hogy haggyuk abba, majd alig kaptam levegőt, remegtem az idegességtől..
2009. szept. 12. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos nem tudok segíteni, úgyhogy lehet mindenkinek klikkelni a "nem volt hasznos"-ra. :D

Azért megjegyzem, hogy elvileg nem vagyok pánikbeteg, csak jópár évet depresszióban éltem le, és nem tudni, van-e köze hozzá, de remegnek a kezeim. Stresszhelyzetekben, konfliktushelyzetben fokozódik.

Gondolom nem sok köze van ennek a témához. Na mindegy. :)

2009. szept. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján ez lehet pánik roham, egy gyengébb lefolyású. A lényeg h ne stresszeld magad, és ne félj a pánik rohamtól, mert az csak a fejedben létezik, valójában semmi bajod nincs. Ha ezt tudatosítod magadban, akkor nem fog előtörni újra :)
2011. szept. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!