Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet ez pánikroham?

Lehet ez pánikroham?

Figyelt kérdés

Tegnap hazafelé a buszmegállóban elkezdett remegni a lábam, a hasam, az arcom, a szám, a nyakam és a kezem.

Olyan szinten, mintha fáztam volna, pedig kimondottan melegem volt. 15 éves lány vagyok, nagyon sok fiúnak bejövök és amikor besétálok a buszmegállómhoz mindenki engem néz szinte. Lehetséges, hogy zavarbajöttem? Aztán a buszon, amikor mentem jelezni, újra elkapott ez a remegés, csak mostmár hányinger is kísérte és alig tudtam megállni a lábamon. Mégis mi ez? A kezem pedig rengetegszer elkezd magától remegni. Miért?

Segítsetek, nagyon félek, hogy diliházba kötök ki. :(


2010. ápr. 8. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pánikroham, de az is előfordulhat hogy leesett a vércukorszinted.
2010. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen a pánikroham 8 tünetét produkáltad. Amennyiben ez sűrűn jelentkezik nálad, légyszi keress fel egy pszichiátert.
2010. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! A várcukorszintemet hogyan tudom "javítani?"
2010. ápr. 8. 22:17
 4/7 A kérdező kommentje:
*vér
2010. ápr. 8. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen enni kell. Kipróbálhatod, ha ilyen rosszullét jön rád, egyél meg egy kockacukrot. Ha elmúlik a roham, akkor az alacsony vércukorszint okozta.
2010. ápr. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy néz ki hogy pánikroham,de ne félj,nem kerülsz emiatt diliházba,viszont menj minél hamarabb orvoshoz.Először a háziorvosodhoz,ő majd eldönti,milyen vizsgálatok kellenek,mert az orvosok csak akkor mondhatják ki egyértelműen,hogy pánikzavarod van,ha minden szervi okot kizártak.

Nekem is vannak pánikrohamaim.Minél előbb kezelik,annál jobb mert idővel agorafóbia is kialakulhat belőle,ami azt jelenti,hogy a házból sem mersz majd kimozdulni a rosszullétektől való félelem miatt.

Lényeg,hogy ne félj!

2010. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Már beszéltem anyukámmal is róla. Köszönöm mindenkinek!
2010. ápr. 9. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!