Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez csak valamilyen hangulatzav...

Ez csak valamilyen hangulatzavar vagy pánikroham volt?

Figyelt kérdés
Ma reggel jó kedvvel ébredtem, besétáltam az iskolába, jól éreztem magam a bőrömben. Aztán a suliban a semmiből hirtelen elkezdett hevesen verni a szívem, majdnem kiugrott a helyéről, elfogott a reszketés, és az ájulás kerülgetett, szinte elvesztettem az irányítást a testem felett, el is sírtam magam, mert már nem először fordul ez velem elő, és elegem van már az efféle szorongásból, mert kihat az egész napomra. Pár perc múlva egy kicsit jobban lettem, de féltem egész nap, hogy megint rámjön. Nem tudom mivel magyarázzam ezeket a rosszulléteket, szerintem nem szervi bajom van, hanem lelki okokra vezethető vissza. Ti már éltetek át hasonlót? Mivel magyarázható ez? Túlzás lenne kijelenteni, hogy pánikroham, az nem súlyosabb? 19/L
2010. ápr. 20. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pánikrohamod volt.:S Nekem is szokott lenni.Iylenkor vegyél mély levegőket,és gondolj arra hogy mindjárt elfog múlni.

15.L

2010. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pánikroham egyértelműen.
2010. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamit lépni kell lassan, mert ez nem fog magától elmúlni, a rohamok meg sűrűsödnek. Bocs, ha elkeserítlek ezzel, de értő módon jól kordában tartható, nem érdemes beleszaladni a későbbiekben ilyen váratlan rohamokba.
2010. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Valamilyen elfojtott feszültségből, félelemből fakad, ami olyankor tör ki rajtad, amikor nem tudod kontrollálni.

Vizsgáld meg, hogy milyen nagyobb félelmek, szorongások, negatív érzések voltak-vannak az életedben, amelyek feldolgozását nem tetted meg, csak elnyomtad, elkerülted azokat?!


Ha megtaláltad, akkor sürgősen kezdj neki ezek feldolgozásának önismereti módszerekkel! Segítséget itt kaphatsz: [link]

2010. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ittál előtte kávét vagy kapuccsínót?
2010. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ittam reggel kávét, de sztem nem függ össze, ezek az érzések gyakrabban kijönnek, mint amilyen gyakran kávét iszom.
2010. ápr. 21. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy pánikrohamok. Nekem is ez van sajnos :( Gyógyszerrel lehet kezelni.
2010. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!