Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért állítanak valótlan...

Miért állítanak valótlan dolgokat az emberek a Covid vakcináról az interneten szinte bárhol, lassan 3 évvel később?

Figyelt kérdés
Nem vitatom, sok embernek okozhatott problémát egészségügyileg a vakcinák felvétele, aminek akár most is érzi sajnos a hatását, de vannak olyan emberek, akik azt állítják konkrétan, hogy aki beoltatta magát, meghal ennek következményeként! Fél Magyarország felvette az oltást, nem haltak meg tömegesen...

febr. 29. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
44%
A konteó szót az itt vergődő,mindentisjobbantudó szellemi árvízkárosultak szokták használni,de mi már csak röhögünk rajtuk.
márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 A kérdező kommentje:

Összegezzük, jelenleg a kérdező (én, aki ebben nem óhajt biztos álláspontot képviselni)


2 normális emberke, és 3 "bilgéc" fanatikus válaszolt..


A 3 abszurd, álomvilágban élő egyénből kettőnek még pipája, sincs az oldalon, mivel valószínűleg csak a COVID, illetve az oltásos kérdések alá jönnek hergelni. Egy tizesben mernék fogadni, hogy azért regisztráltak.


A #30-as, illetve az előző két választ írójának, nagyon komoly szellemi sérülései vannak, ez 100%


A #31-est meg egyszerűen csak sajnálom, hogy őt is magával ragadta valószínű 1-2 éve ez az "ötgéééé grít reszet!!444!"

márc. 3. 14:11
 33/80 anonim ***** válasza:
44%

32,xar lehet a hozzád hasonlóknak,kérdező,értem én,hogy fáj. XD

Igazából valami pattanásos,szemüveges szójafiú képe ugrik be rólad,aki itt próbál okosnak tűnni...de csak próbál.Ez van,a konteózós,bilgécezős okoskák kiszelektálódnak,miközben a Big Pharma röhög rajtuk.

márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
44%
Igazából a kérdésed nem is kérdés,csak provokáció azokkal szemben,akik nem voltak olyan retardzombik,hogy ismeretlen löttyel injekciózgassák magukat egy egyértelmű kamu ellen.
márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy taníts,mesterrr,hol van most a "covid"-od? XD XD XD
márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
100%

Oltatlan vagyok, de nem hiszem azt, hogy mindenki meghalna az oltástól.


Akik ezt állítják, szerintem azért állíthatják ezt, mert annyi hazugság és annyi elnyomó intézkedés született, ami elkeseredetté tette őket, és így reagálnak.


Ha a tudományos szervezetek (!) és a kormányok nem hazudoznának, korruptkodnának, és nem munkálkodnának állandóan a minél totálisabb elnyomás bevezetésén (pl. most Franciaországban 45 000 euró bírság és 3 év börtön az MRNS vagy egyéb kötelezően előírt egészségügyi technológia bírálatáért), ha lehetne bízni a tudomány művelőiben és a demokratikus intézményekben világszerte... akkor talán kevesebb "laposföldes" illetve egyéb szélsőséges lenne.

márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
Lool,mindig a kérdező és a hasonló szinten lévő szektás barátja dislike-ol.Na,szerintem itt el is engedem őket az energiavámpír kérdésükkel együtt.
márc. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 A kérdező kommentje:

#37 És még te nem személyeskedsz, aztán állandóan becsmérled azt, aki más véleményen van az álláspontoddal kapcsolatban, gyakorlatilag hülyének nézel mindenkit, magadon kívül!


Nyomd már el magad, csicskám vagy!😂😂

márc. 4. 07:07
 39/80 anonim ***** válasza:
A kérdező most már janigyerek is.Kár,hogy egy pofontól már sírva feküdne magzatpózba.
márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 A kérdező kommentje:
#39 Egy pofontól lehet, de egy ilyen kis mitugrász skizofrén pofonjától nem hinném, az ilyen ha kilép az utcára fülét-farkát behúzza, és láthatatlan marad, itt a gyakorin ki tudja élni viszont magát! 😉
márc. 4. 22:19
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!