Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért állítanak valótlan...

Miért állítanak valótlan dolgokat az emberek a Covid vakcináról az interneten szinte bárhol, lassan 3 évvel később?

Figyelt kérdés
Nem vitatom, sok embernek okozhatott problémát egészségügyileg a vakcinák felvétele, aminek akár most is érzi sajnos a hatását, de vannak olyan emberek, akik azt állítják konkrétan, hogy aki beoltatta magát, meghal ennek következményeként! Fél Magyarország felvette az oltást, nem haltak meg tömegesen...

febr. 29. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
40,nagyon beakadt neked ez a skizo lemez,gyanús,hogy te örökölted ezt a kórt,öcsi.Szerintem ne vegyél rá mérget,hogy nem fogsz padlót fogni.Nagyon nagy az arcod a telefonodon keresztül,egészen addig,amíg a valóságban kell ütni.Szerintem még egy c lány is szétkapna téged a Blahán.
márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 A kérdező kommentje:

#41 Ne erőlködj, már nekem van szekunder szégyenérzetem tőled!


Értem én, hogy kell a figyelem azzal a fél pipáddal, és mindenkit leugatsz, de közben csak te maradsz egy szánalmas senki! Már napok óta írod, hogy na mostmár nem válaszolsz egyszer sem, valahogy mégis mindig idejössz!


A csicskám pedig azért vagy, mert itt ugráltatlak, gyakorlatilag bármit írok, arra ugrasz. Ez a nem valami magas intelligenciádnak IS köszönhető valószínű, de nagyon szórakoztató!😂😂


Most jött el az a pont, hogy én írom le már, hogy nem írok ide többet, mert egy ilyen baromnak teljesen felesleges!


Tedd hát fel utoljára magadnak a piros orrot, és írj valamit!🤡🤡

márc. 5. 06:57
 43/80 anonim ***** válasza:
42,nem erőlködök,1 pofontól lent lennél a valóságban,bohóc trollkisfiú kérdező,ennyit irtam,nyilvánvaló,hogy csak egy frusztrált kis kölyök vagy,aki itt próbál menőzni,mert a valóságban gyáva kiálli.Ez van,kisfiam,hiába szólogatsz itt be mindenkinek,csak magadat égeted,minden egyes lekezelő beszólásoddal azt bizonyítod,hogy mennyire kis,sunyi,gyáva,gyenge lény vagy.És ne mondd,hogy nem provokálás miatt írtad ki a kérdést,mert rohadtul de.Ez legyen a legnagyobb örömed az életben,kis babszemjankó!
márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt is ízlelgessék csak a mindenre konteózgató szellemi árvizesek...

márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 A kérdező kommentje:
"Kuruc.info" XDDDDD.
márc. 5. 15:10
 46/80 anonim ***** válasza:

Szegény,trollocska kérdezőnek ez már meghaladta a képességeit.


"A kutatás rámutatott, hogy a „kertből az asztalra” való gyakorlat sokkal nagyobb karbonlábnyomot okoz, mint a hagyományos mezőgazdasági gyakorlatok, például a vidéki gazdaságok. A WEF által a Michigani Egyetemen finanszírozott tudósok kutatási eredményeit a Nature Cities című folyóiratban tették közzé."


Hatott nála az oltás.

márc. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:

A kuruc.info valóban nem a legjobb forrás, mert többek között antiszemita uszító oldal névtelen (régi) jobbik közeli szerzőkkel, de attól még igaz a cikk, amire linkelnek, itt egy másik is, ami a telegraph tanulmányára is hivatkozik. Szóval kérdező, attól, hogy 2+2 Hitler szerint is 4, attól még nem kell ixdézni.


[link]

márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
47,miért antiszemita,ha felhívja a zsidó- és cigánybűnözésre a figyelmet.Inkább korrekt,mert nem elhallgat vagy simogat,mint a többi erősen zs+ hátterű híroldal.
márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
Cigánybűnözés valóban létezik Magyarországon, a régi rendőrségi szaknyelv is ismerte. Zsidóbűnözés azonban csoportosan, sajátos elkövetési móddal nem. A Zsidóbűnözés fület megnyitva évtizedes, évszázados, elsősorban külföldi antiszemita összeesküvés elméleteket találok, valamint az izraeli kormány által elkövetett túlkapásokat. Ugyanúgy, ahogy Izrael bírálata nem antiszemitizmus, az Izrael által elkövetett bűnök sem reprezentálják az összes zsidót a világon, de még Izraelben sem (ahogy a Magyar kormány korrupciós és pedofil ügyei sem reprezentálja az összes magyart).
márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
49,nyilván vannak "kis zsidók" is,akik kb. ugyanolyan áldozatok,mint a gojok,az igazi probléma a globalista zsé és azok emberei,bérencei.Sajnos Magyarországon rengetegen vannak.Izrahell is lexarhat minden jogot,mert zsék,ők bírálhatatlanok ebben a zsé rendszerben.Meg lehet nézni a harari,klauszsváb féléket is,meg azt is,hogy milyen terveken(transzhumanizmus,népességcsökkentés pl.) dolgoznak.
márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!