Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért állítanak valótlan...

Miért állítanak valótlan dolgokat az emberek a Covid vakcináról az interneten szinte bárhol, lassan 3 évvel később?

Figyelt kérdés
Nem vitatom, sok embernek okozhatott problémát egészségügyileg a vakcinák felvétele, aminek akár most is érzi sajnos a hatását, de vannak olyan emberek, akik azt állítják konkrétan, hogy aki beoltatta magát, meghal ennek következményeként! Fél Magyarország felvette az oltást, nem haltak meg tömegesen...

febr. 29. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
Klaus Schwab nem zsidó. A kuruc.info ahogy én láttam nem ír "kis zsidó" bűnözési formákról Magyarországon. Magyarország szempontjából irreleváns külföldi zavaros antiszemita írásokat szemléz, jellemzően NÉV NÉLKÜL -- ez is elárulja a "hitelességet", meg az is, hogy ezek az antiszemita írások is 0 aktualitással bírnak, évtizedes vagy évszázadosak. Ha ilyenekkel kell kitölteni a "zsidóbűnözés" fület, akkor nem lehet olyan hatalmas a probléma Magyarországon. Én életemben nem találkoztam zsidó bűnözéssel. Ha tudsz értelmes forrást ilyenre, én megnézem, de előre jelzem, bele fogok kötni! Mégis milyen zsidóbűnözéssel találkozhat valaki Magyarországon? A devizahitelt zsidó ügyintézők kínálták pl.? Cigány bűnözésre példák: színesfém lopás, lomizás, öregezés, felülreprezentáltak a börtönökben. Átlagember hol találkozik zsidóbűnözés konkrét formáival? Ez, hogy a bankokat, médiát és a politikát uralják teljesen megfoghatatlan mítoszok, mert nem köthetők magyarországi zsidó személyekhez, és sokszor (mint ahogy Klaus Schwabbal is tetted) nem zsidókat neveznek ki zsidónak.
márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:

Szerintem meg van benne,de tökmindegy,globalista csicska ő is.


Nem "kis zsidó bűnözésről" beszélek,hanem "kis zsidókról".Tehát átlagos zsékről,akik kb. ugyanolyan rabszolgák,mint a gojok,ebben a rendszerben.


Nem csak a régi zsé írások vannak szemlézve,egy csomó dologról írnak.Pl. fájxaros zsék,fakbukos cukorberg,stb.,stb..


"Én életemben nem találkoztam zsidó bűnözéssel."


Mert legális bűnöző az összes.Gondolom,hogy az izraeli népirtásról sem nézel semmit.


Elég megnézni,hogy kihez jár orsósviktor talpat nyalni.Kicsit tájékozódj!


Egyébként az összes iparágban ott vannak.Főleg a hadiipar,gyógyszeripar fut most.A te pénzedből veszik a bombát,vakcinát és ellened vetik be.És ez csak egy példa.Magyarország egy kis csicska ország,az Usa rángatja dróton.

márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
OK, hogy szerinted Klaus Schwab zsidó, csak erre semmi nem utal, sőt az ellenkezőjéről inkább van adat. Pfizerre ugyanúgy lehet mondani, hogy Magyar, mint, hogy zsidó, mert Karikó Magyar, Weissmann meg zsidó. Zuckerberg valóban zsidó, de ez miféle zsidó bűnözésre utal? Egy ember, aki ellopott egy platformot, ami a világ rákfenéje, de a Tiktok meg még rosszabb, az meg Kínai, miért nincs Kínai bűnözés fül? Zsidó rendőrség nincs Budapesten, a Kínai viszont rég jelen van a legtöbb országban, épp most legalizálják őket. Bár a Pegazus tény, hogy Izraeli technológia. "Orsósviktor" mindenkihez jár talpat nyalni az EU-n kívül: Arab, Kínai, Izraeli, Türk, Amerikai, neki mindegy. Az Izraeli helyzetért nem felelős minden zsidó; egy apartheid állam, de valahol élniük kell, a jelenlegi vezetés pedig direkt provokálta a konfliktust a politikai túlélése érdekében. Ugyan ezt tette Putyin és Bush is a maga országában, tehát ez egy pszichopata háborús bűnös vezető réteg bűnözés, nem specifikusan zsidókra jellemző bűnözés.
márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:

Egyébként sem tűnik relevánsnak Zuckerberget felhozni a kurucot illetően:


Ez a legutóbbi hírük Zuckerbergről, de PONT ez nincs a "zsidóbűnözés" fül alatt, minden más baromság igen.


[link]

márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:

Ő sem zsidó.Igazából senki sem zsidó itt már,csak poénból néznek ki zsidónak.


[link]

márc. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
Sajnos, eddig több ismerősöm, barátom halt meg Covidban, mint aki átoltatta magát.
márc. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim válasza:
51-es amúgy egy szélhámos!
márc. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
56,már az egész emberi faj kihalt koviubiban,csak mi maradtunk,túlélők.
márc. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
55: A Pfizer vezérigazgatója zsidó, de ettől még nem lesz zsidóbűnözés. Semmiféle bűnt nem követett el, ahogy Karikó sem, és az atombomba feltalálói sem. Ezek tudósok. Bűnt Magyar állampolgárok ellen azok a zömében MAGYAR politikusok és munkáltatók követtek el, akik az oltást kényszerítették.
márc. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim válasza:
58, kezeltesd magad.
márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!